Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2013 Perakende Kutusu

Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme

iyi kalite Windows 10 İşletim Sistemi satış için
Ben sohbet şimdi

Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme

Çin Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme Tedarikçi
Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme Tedarikçi Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme Tedarikçi

Büyük resim :  Masaüstü / Dizüstü İçin Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD'si Çevrimiçi Etkinleştirme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Office 2013 Pro

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Please Contact US
Ambalaj bilgileri: Perakende / oem kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Microsoft Office 2013 Pro Yeni: Evet
Biçim: DVD Uygulama: Masaüstü / Dizüstü
Kullanıcılar: 1 pc Etkinleştirme: % 100 Çevrimiçi Aktivasyon

Microsoft Office 2013 Pro DVD Perakende Kutusu Çevrimiçi aktivasyonu Ömür boyu garanti

Gereksinimler:

Gerekli İşlemci SSE2 komut seti ile 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı x86 veya x64 bit işlemci
Gerekli İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012
Gerekli hafıza 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Gerekli Sabit Disk Alanı 3,0 GB kullanılabilir
Gerekli ekran Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı ve 1024 x 576 çözünürlük gerektirir
Gerekli .NET Sürümü 3.5, 4.0 veya 4.5
Çoklu dokunuş Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
Ek Sistem Gereksinimleri Bazı işlevler, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Not: Sistem gereksinimleri muhafazakar olmak için en yakın 0,5 GB'ye kadar yuvarlanır. Örneğin, bir uygulamanın gerekli sabit disk alanını 1,99 GB olarak ölçersek, 2,5 GB disk alanı öneririz. Sabit disk sistem gereksinimlerimiz, yazılımın gerçek disk alanı kullanımından bilerek daha büyüktür.

Bir grafik işlemcisi, Excel 2013'teki tabloların çizilmesi veya PowerPoint 2013'te geçişler, animasyonlar ve video tümleştirmesi gibi bazı özelliklerin performansını artırmaya yardımcı olur. Office 2013 ile bir grafik işlemcisinin kullanılması, 64 MB video belleği. Bu işlemciler 2007'de yaygın olarak kullanıma sunuldu. Günümüzde kullanılabilen bilgisayarların çoğu, bu standardı karşılayan ya da aşan bir grafik işlemcisi içeriyor. Ancak, sizin veya kullanıcılarınızın grafik işlemcisi yoksa, Office 2013'ü yine de çalıştırabilirsiniz.

Resim 0

 • Daha akıllıca çalışın

  Office Standard 2013, zaman kazandıran özellikler ve tüm programlarınızda temiz, modern bir görünüm ile daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, neredeyse her yere erişmek için belgelerinizi SkyDrive'da çevrimiçi olarak kaydedin.

  İş kullanımı için 1 PC'de Office

 • Belgelerinizi SkyDrive ile çevrimiçi olarak saklayın

 • Ücretsiz Office Web Apps'ı kullanarak belgelerinize İnternet bağlantılı cihazınızda erişin, düzenleyin ve paylaşın 1

Resim 1

Planları paylaşın ve düzenli kalın

İşe ve ev yaşamına ayak uydurmak, yeni Ofis ile her zamankinden daha kolay.

Aileyi düzenli tut. Ev ve iş programlarını birlikte yönetmek için Outlook e-postasını, paylaşılan takvimleri ve görev listesi araçlarını kullanın.

Defterleri ve dosyaları kolayca paylaşın. Bir bağlantı gönderin veya görüntülemek ve düzenlemek için ücretsiz Office Web Apps kullanın.

Resim 2

Fikirlerinizi harika görünen belgelere dönüştürün

Bir şablonla başlayın, sonra çalışmanızı uzman araçlarla parlatın.

İstediğin gibi çalış. Fikirlerinizi klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak yakalayın.

Medya ile kolayca çalışın. Görüntüleri, videoları ve çevrimiçi medyayı dosyalara sürükleyip bırakın ve PDF'lerden içeriği doğrudan Word'e çekin.

Herhangi bir görüntü

Kişiselleştirilmiş ofis

Masanızda veya hareket halindeyken, çekici ve profesyonel görünümlü belgeler oluşturun.

Özel ayarlarınız sizinle birlikte dolaşıyor. Hesabınıza giriş yapın ve çalışmalarınızı kaldığınız yerden devam edin.

Dosyaları bulutta saklayın. Office belgelerinizi SkyDrive'a kaydeder, böylece notlarınıza, fotoğraflarınıza ve dosyalarınıza her zaman erişilebilir.

İşinizi büyütmek için en yeni Office araçlarına geçin

sözcük

 • Yeni okuma modunda, ekran üzerinde daha kolay okunabilmesi için metin otomatik olarak sütunlarda yeniden akıtılır. Daha az menü, içeriğinize daha fazla odaklanma anlamına gelir; yalnızca okumaya değer katan araçlarla birlikte.

 • Bir PDF'yi Word'de açın ve Word'de oluşturmuşsunuz gibi paragraflar, listeler ve tablolar gibi içeriği düzenlemenin keyfini çıkarın

 • Şablonlarla tarzınızı ve profesyonelliğinizi gösterin, zaman kazanın. Word şablonlarına 40'tan fazla kategoride göz atın.

Excel

 • Excel 2013'te, her çalışma kitabının kendi penceresi vardır ve bu, iki çalışma kitabında aynı anda çalışmayı kolaylaştırır. Ayrıca iki monitörde çalışırken hayatı kolaylaştırır

 • Matematik ve trigonometri, istatistik, mühendislik, tarih ve saat, arama ve referans, mantıksal ve metin fonksiyonu kategorilerinde birkaç yeni fonksiyon bulacaksınız.

 • Ekle sekmesindeki yeni Tavsiye Edilen Grafikler düğmesi, verilerinize uygun çeşitli grafiklerden seçim yapmanızı sağlar. Dağılım ve kabarcık çizelgeleri gibi ilgili çizelge türleri tek bir çatı altındadır

Bir not

 • Tablet PC veya Windows 8 tablet veya el tahtası PC gibi dokunma özelliğine sahip herhangi bir cihaza parmağınızı, kalemi veya farenizi kullanarak yumuşak bir şekilde çizin, silin ve düzenleyin. El yazısı notlarınızı paylaşmanız ve okunabilirliği dikkate almanız gerekiyorsa, OneNote el yazınızı otomatik olarak metne dönüştürebilir.

 • Geliştirilmiş OneNote'a Gönder aracı, ekranınızda gördüğünüz her şeyi kesmeyi, bir Web sayfasını veya belgenin tamamını bir not defteri bölümüne göndermeyi veya otomatik olarak kaydedilmiş ve dosyalanmış olan Hızlı Notları not almayı kolaylaştırır. senin not defterin.

 • Dosyanın bir kopyasını defterinizde saklayan notlarınızın herhangi bir yerine hemen hemen herhangi bir bilgisayar dosyasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca OneNote içinde Excel tabloları ve Visio şemaları oluşturabilir veya içe aktarabilir ve notlarınızdaki bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Priz

 • Presenter View, izleyiciler yalnızca slaydı görürken notlarınızı monitörünüzde görmenizi sağlar. Daha önceki sürümlerde, hangi monitörde kimin ne gördüğünü bulmak zordu. Geliştirilmiş Presenter View bu baş ağrısını düzeltir ve çalışmasını kolaylaştırır.

 • Sıralanmış olup olmadıklarını görmek için slaytlarınızda artık göz küresi nesnesi yok. Akıllı Kılavuzlar, resimler, şekiller ve daha fazlası gibi nesneleriniz eşitlendiğinde otomatik olarak görünür ve ayrıca nesnelerin eşit aralıklarla yerleştirildiğini size söyler.

 • Artık PowerPoint, H.264 video ve Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) ses dosyası ile .mp4 ve .mov gibi daha fazla multimedya formatını ve daha yüksek tanımlı içeriği destekliyor. PowerPoint 2013 daha yerleşik kodlayıcılar içerir, böylece belirli dosya biçimlerinin çalışması için yüklemeniz gerekmez

Görünüm

 • Kişiler Kartı, bir kişiyle ilgili tüm önemli bilgileri tek bir yerde toplar: telefon, e-posta, adres, şirket bilgileri, sosyal medya güncellemeleri, hatta mevcut olsa bile. Karttan, bir toplantı planlayabilir, bir anlık mesaj gönderebilir veya tüm aramalar için tek durakta bir mağaza haline getirerek arama yapabilirsiniz.

 • Takviminiz bir sonraki randevunuzun saatinden çok daha fazlasını size söyleyebilir. Yerel hava durumu tahminlerinizi şuraya mevcut koşullarla birlikte Takvim görünümünde ekleyebilirsiniz.

 • Tümü Outlook deneyiminize uygun şekilde iletilen, Outlook.com ve Outlook.com'dan (eski adıyla Hotmail) push tabanlı e-postalar, randevular ve kişiler alın

Yayımcı

 • Hem yerleşik hem de Publisher topluluğundan önceden oluşturulmuş içerik bloklarını doğrudan Publisher 2010'dan ekleyip özelleştirirken çok kısa sürede dinamik yayınlar oluşturun. Kenar çubukları ve öyküler gibi bir dizi sayfa bölümü arasından seçim yapın. takvimler, sınırlar, reklamlar ve daha fazlası

 • Yumuşak gölgeler, yansımalar ve bitişik harfler ve stilistik alternatifler gibi OpenType özellikleri dahil olmak üzere metin, şekiller ve resimler için profesyonel görünümlü efektler kullanın

 • Çevrimiçi albümlerinizi Facebook, Flickr ve diğer hizmetler üzerinde aramak ve önce bunları kaydetmeden doğrudan belgeye resim eklemek için Publisher'ı kullanın

 • Office Web Uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)