Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Kutu

100% cinin Win10 pro 64bit USB paketi aktivasyon çevrimiçi Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Perakende Kutusu FPP sürümü

100% cinin Win10 pro 64bit USB paketi aktivasyon çevrimiçi Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Perakende Kutusu FPP sürümü

100% geninue Win10 pro 64bit USB pack activation online Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Retail Box FPP version
100% geninue Win10 pro 64bit USB pack activation online Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Retail Box FPP version 100% geninue Win10 pro 64bit USB pack activation online Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Retail Box FPP version

Büyük resim :  100% cinin Win10 pro 64bit USB paketi aktivasyon çevrimiçi Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Perakende Kutusu FPP sürümü En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / İngiltere / HK / Çin / Rusya / İtalya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows 10 Pro

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: USD38 or contact me : alice@sztxsoft.com
Ambalaj bilgileri: perakende kutusu tam sürüm
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Her hafta 10000pcs
Detaylı ürün tanımı
Adı: Windows 10 profesyonel Paket: Perakende kutusu
dil: İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Opsiyonel Uygulama: Uluslararası / Küresel Alan
Etkinleştirme: % 100 online Sertifika: Dijital Yazılım
Vurgulamak:

computer software download

,

windows 10 pro retail version

100% cinin Win10 pro 64bit USB paketi aktivasyon çevrimiçi Windows 10 Pro OEM 32 Bit / 64 Bit Perakende Kutusu FPP sürümü

Win10 pro 64bit USB paketi etkinleştirme çevrimiçi

Detaylı Ürün Açıklaması
İşlemci: 1 Gigahertz (GHz) Veya Daha Hızlı İşlemci Veya SoC VERİ DEPOSU: 1 Gigabayt (GB) 32 bit Veya 2 GB İçin 64 bit
Dil: İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / İsteğe bağlı Hard disk alanı: 16 bit 32 bit işletim sistemi için 20 GB 64 bit işletim sistemi için
Uygulama: Uluslararası / Küresel Alan Grafik kartı: DirectX 9 Veya Sonrasında WDDM 1.0 Sürücüsü

Cortana şu anda Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Çin, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya için yalnızca Windows 10'da bulunmaktadır.

 • Yükseltmeyi gerçekleştirmek için İnternet bağlantısı gereklidir. Windows 10, yaklaşık 3 GB büyük bir dosyadır ve İnternet erişimi (ISS) ücretleri geçerli olabilir.

 • Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem spesifikasyonunun ötesinde faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem spesifikasyonunu karşılayıp karşılamadığına bakılmaksızın sürücü ve ürün yazılımı desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteği içerir.

 • Kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması uyumlu ve güncelse, uygulamanız Windows 10'a yükseltme sırasında korunacaktır.

 • Windows 7 masaüstü aygıtları, Windows 10 yüklemesinin bir parçası olarak kaldırılacak.

 • Bağlanabilecek uygulamaların sayısı, uygulama için asgari çözünürlüğe bağlı olacaktır.

 • Dokunmayı kullanmak için, çoklu dokunmayı destekleyen bir tablete veya monitöre ihtiyacınız vardır.

 • Bazı özellikler için Microsoft hesabı gerekli.

 • Bazı oyunlar ve programlar, optimum performans için DirectX 10 ile uyumlu bir grafik kartı gerektirebilir.

Karma bir Başlat Menüsü, Microsoft Edge web tarayıcısı ve Cortana kişisel asistanı ile geliştirmek için 32 bit Windows 10 Pro işletim sistemini dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden Microsoft'a yükleyin. Windows 10 Pro, iş ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Windows 10 Home'da bulunan tüm özelliklere ek olarak, Pro sürümü ayrıca Bitlocker, Uzak Masaüstü, Client Hyper-V ve daha fazlası ile birlikte gelir. Bitlocker, sabit sürücünüzdeki ve diğer depolama aygıtlarındaki verileri korur; bu da hassas verilerin güvende tutulması gereken ortamlarda önemlidir. Kurumsal ağa erişmek için bir Etki Alanına katılabilir ve Windows 10 Pro ile uzaktan giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarınıza erişmek için Windows masaüstünden ayrılmadan, Windows 10 Pro'daki karma Başlat Menüsü, Windows 7'deki menüye benzer ve Windows 8'in Başlat Ekranında kullanılan canlı döşemelerle birleştirir. Başlat Menüsü, bu döşemeleri içerecek şekilde genişletildi; bu, kaç e-posta mesajınız olduğunu, mevcut hava durumunu ve daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Canlı döşemelere ek olarak, en sık kullandığınız uygulamaları ve dosyaları sabitlemek için Başlat Menüsünde yeterli alanınız vardır. Windows 7 ve Windows 8'in Pro sürümlerinin güçlü yönleriyle oluşturulan Windows 10 Pro, neredeyse tüm çevre birimleriniz ve bilgisayarınızın dahili bileşenleri ile uyumlu kalmak için her iki motorun en iyi özelliklerini birleştirir. Ayrıca, önceki Windows sürümüne benzer bir tasarım sunar, böylece hemen Windows 10 Pro'yu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'da bulunan web tarayıcısı Microsoft Edge'dir. Bu tarayıcı, doğrudan web sayfalarına not yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz web sitelerini çevrimdışı erişim için kaydedebilir, aynı zamanda yalnızca Okuma görünüm modunda görmek istediğinizleri görüntüleyerek çevrimiçi makaleleri dikkatinizi dağıtmadan çıkarabilirsiniz. Microsoft Edge'e entegre Cortana ile bir web sayfasındaki bir kelimeyi vurgulayabilir ve Cortana'nın bir arama yapmasını ve sonuçları mini bir pencerede göstermesini sağlayabilirsiniz. Tarayıcınızın bir parçası değil, Cortana Windows 10'a entegre edilmiştir ve Internet, Yardım menüsü, uygulamalar, dosyalar ve ayarları arayarak size cevabınız için rehberlik edebilir. Cortana'yı ayrıca, ne istediğinizi ve ne yapmasını istediğinizi takip ettiği, Defter'e bir görevi sözlü olarak kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

2'si 1 arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarda Windows 10 Pro'nun Continuum özelliğini kullanmak, tablet ve dizüstü modları arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Ekranın dokunmatik ekran özelliğini yalnızca tablet modunda kullanmak istediğinizde, Continuum Windows 10 masaüstü ekranının düzenini değiştirir ve uygulamalar tam ekrana geçer, böylece eylemleri gerçekleştirmek için parmaklarınızı kolayca kullanabilir ve seçimlerinize dokunabilirsiniz. Ayrıca, tüm Windows 10 aygıtlarınızı evrensel uygulamalarla birlikte bağlamak için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar, ofisteki bir masaüstü bilgisayarda çalışmakta veya eve dönerken Windows 10 uyumlu bir akıllı telefon kullanarak görevi bitirmek gibi aynı özellikleri sunar.

Microsoft, Windows 10 Pro içindeki Ayar menüsünü, Aygıtlar, Ağ ve İnternet, Hesaplar ve diğerleri gibi sistem ayarlarınızı özelleştirmenizi kolaylaştırmak için yeniden tasarlamıştır. Görev çubuğunun sağ alt köşesinde, uygulamalarınızdan ve Windows 10 Pro'dan önemli bildirimlerinizi görüntülemek için genişleyen bir eylem merkezi simgesi alırsınız. Ayrıca, sık kullanılan ayarlara ve uygulamalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz, böylece bilgisayarınızın Bluetooth'unu açabilir veya tüm menüye girmeden ekranın parlaklık seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'nun bir başka özelliği de dört uygulamayı yan yana düzgün bir şekilde yakalayabilmesidir, böylece içeriği net bir şekilde görebilirsiniz. Buna ek olarak, iş veya eğlenceniz ile ilgili farklı uygulamalar içeren birden fazla sanal masaüstü çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Windows 10 Pro ile birlikte, ilave içerik için Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik, Video ve İş Mağazası gibi uygulamalar da bulunur. Kuruluşlar için Microsoft, Azure Active Directory kimliği olan bir kullanıcının uygulamaları toplu olarak satın almasına ve bunları şirketteki üyelere atamasına izin verir.

Başlangıç ​​menüsü

Windows 8 ve Windows 7 Pro sürümlerinin güçlü yönlerini birleştirerek, önemli içeriğinizi ve sık kullanılan programları içeren karma Başlat Menüsünü tanıyan bir işletim sistemi elde edersiniz. Uygulamaları ve sık kullanılanları sabitleyebilir, böylece sizi hazırlar ve beklerler.

Microsoft Edge

Microsoft Edge web tarayıcısı notları doğrudan web sayfalarına yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza izin verir. Ek olarak, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan okumanın yanı sıra en sevdiğiniz web sitelerini kaydetmenizi sağlar.

Gelişmiş Görüntüleme

Açık olan tüm görevleri tek bir görünümde görebilmeniz için dört uygulama yerine oturtun. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda veya uygulamaları veya işleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Mağazası

Her Windows 10 cihazında yapılan tüm satın alma işlemlerinizi Windows Mağazası'ndan görüntüleyebilirsiniz. Uyumlu bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzdaki uygulamalara, oyunlara, müziklere, filmlere ve TV şovlarına erişebilirsiniz.

Cortana

Sanal dijital kişisel asistanınız etkin durumdayken, Cortana ile kilit eylemlere anında erişebilirsiniz. Doğru zamanda ve yerde hatırlatmalar göndererek görevlerinizi yerine getirmenize daha iyi yardımcı olmayı zamanla öğrenir.

Bilgisayarınızla Etkileşmenin Birden Çok Yolu

Klavye ve fare kullanmanın yanı sıra, Windows 10 dokunmatik özellikleri de destekler; böylece yaptığınız şeyi yazabilir, dokunabilir ve kaydırabilirsiniz.

süreç

Continuum özelliği, fareden ve klavyeden dokunmatik ekrana kolayca geçmenize olanak tanır - ve işletim sistemini her senaryoyu daha verimli kullanacak şekilde ayarlar. Çevre birimlerinizi takmanız veya çıkarmanız ve açılan bir uyarıdan modunuzu seçmeniz yeterlidir. Yalnızca dokunmatik ekran desteğini istediğinizde, tüm uygulamalar tam ekrana geçer ve gezinmek için hareketleri kullanabilirsiniz. Fare ve klavyeyle masaüstü moduna geri döndüğünüzde, uygulamalar masaüstü pencerelerine döner ve bir klavye ve fare ile daha verimli bir şekilde yönlendirilir. Masaüstüne yakın bir deneyim için bir Windows 10 akıllı telefonunu harici bir monitöre bile ekleyebilirsiniz.

Xbox One İçeriğine Erişim

İsteğe bağlı bir Xbox Live Gold üyeliği ile, doğrudan Windows 10 PC'nizde Xbox One'ınızdan belirli sayıda oyun aktarabilir ve oynatabilirsiniz. Diğer özellikler arasında oyun kaydetme ve desteklenen oyunlarda konsol oyuncularına karşı yarışma yeteneği de var.

Faydalı Uygulamalarla Paketli

Windows 10 Pro, Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Video gibi yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. Bu uygulamalar bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için Microsoft OneDrive'ı kullanır, böylece ihtiyacınız olandan asla uzakta olmazsınız.

Windows 10 Pro Özellikleri

 • Etki Alanına Katılma
 • Grup İlkesi Yönetimi
 • Bitlocker
 • Kurumsal Mod Internet Explorer (EMIE)
 • Atanmış Erişim 8.1
 • Uzak Masaüstü
 • İstemci Hyper-V
 • Doğrudan erişim
 • Bulut tarafından barındırılan uygulamalarda tek oturum açmayla Azure Active Directory'ye katılma yeteneği
 • Windows 10 için İş Mağazası
 • Kurumsal Veri Koruma
 • İşletmeler için Windows Güncellemesi
 • İşletmeler için Güncel Şube

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Alice

Tel: +8615012696760

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin