Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

Windows Bilgisayar Yazılım Sistemi Lisans Anahtarı Microsoft Project Visio Access 2019 Standard

Windows Bilgisayar Yazılım Sistemi Lisans Anahtarı Microsoft Project Visio Access 2019 Standard

Windows Computer Software System License Key Microsoft Project Visio Access 2019 Standard
Windows Computer Software System License Key Microsoft Project Visio Access 2019 Standard Windows Computer Software System License Key Microsoft Project Visio Access 2019 Standard Windows Computer Software System License Key Microsoft Project Visio Access 2019 Standard

Büyük resim :  Windows Bilgisayar Yazılım Sistemi Lisans Anahtarı Microsoft Project Visio Access 2019 Standard En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Proje Visio Erişim 2019 Standardı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1piece
Fiyat: please contact us
Ambalaj bilgileri: parçalar
Teslim süresi: 1-5days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000pieces / gün
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Proje Visio Erişim 2019 Standardı Türü: İşletim Sistemi
Sürüm Tipi: Windows
Vurgulamak:

computer software download

,

systems and software

Microsoft Project / Visio / Access 2019 Standart Etkinleştirme Kodu

Lütfen neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirmek için bir mesaj bırakın, Project 2019 standardını, Visio 2019 Standardını ve Access 2019 standardını seçebilirsiniz, bunlar üç farklı yazılımdır.

Microsoft Project Standard 2019 - Tam Sürüm - 32 bit / 64 bit - Hızlı Yükleme

Akıllı kurulum

Hızlı başlangıç Başlarken ekranı, görevleri hızlandırmak ve bir zaman çizelgesi oluşturmak gibi temel becerilerde size hızlı bir şekilde yardımcı olmanızı sağlar.
Sınıfının en iyisi şablonlar Sınıfının en iyisi proje planlarına erişmek için Project Professional ve Office.com'da önceden oluşturulmuş pek çok şablondan birini kullanın.
Sezgisel arama Project'te kullanışlı özellikleri hızlı bir şekilde bulmak için daha verimli çalışabilmeniz için, çoğu Office ürününde standart olan Bana Arama çubuğunu kullanın.

Güçlü zamanlama

Tanıdık grafikler Profesyonel proje yöneticileri için tasarlanan Project Professional, kolayca program oluşturmanıza ve eğitim süresini azaltmanıza yardımcı olmak için Gantt çizelgeleri gibi tanıdık araçlar sunar.
Akıllı otomasyon Otomatik özelliklerle verimsizliği azaltın. Bağımlılıklara göre başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini otomatik doldurun ve daha verimli görev ve kaynak düzenlemeleri belirlemek için Görev Denetçisini kullanın.
Birden çok zaman çizelgesi Yerleşik çoklu zaman çizelgeleri, karmaşık programları görsel olarak temsil etmenize ve bir projenin tüm yönlerini anlamanıza yardımcı olur. PowerPoint gibi bilinen Office araçlarını kullanarak zaman çizelgelerini kolayca paylaşın.
Sezgisel taban çizgileri Karar vericilere, asıl ilerlemeyi takip etmeleri ve orijinal proje planı ile karşılaştırmaları için yardımcı taban çizgileri kullanabilirsiniz.

Optimize edilmiş görev yönetimi

Görselleştirilmiş ilişkiler Gantt çizelgelerinde vurgulanan görev yolu, görevler arasındaki ilişkiyi anlamanıza ve hangisinin projenin başarısı için en kritik olduğunu belirlemenize yardımcı olur.
Ne-eğer planlama Görevleri “etkin değil” olarak ayarlayın ve tüm proje planınızı yeniden oluşturmadan en uygun atamaları belirlemek için what-if senaryolarını çalıştırın.
Senkronize görev listeleri Görev listesi senkronizasyonu ile ekip üyeleri görevlerini SharePoint'te güncelleyebilir ve veriler Project Professional'da görünecektir.

Kaynak yönetimi

Konsolide görünüm Tüm potansiyel proje kaynaklarınızı tek bir görünümde birleştirin; böylece kaynak yöneticileri, standartlara uygun verilerle kaynakları en uygun ekipleri oluşturmak için karşılaştırabilir.
Optimize edilmiş kaynaklar Takım Planlayıcısı, programı etkileyebilecek olası kaynak bulma sorunlarını belirlemenize ve düzeltmenize yardımcı olur.

Entegre işbirliği

İşletmeler için Skype Skype Kurumsal gibi tümleşik iletişim araçları, uygulamalar arasında geçiş yapma gereksinimini ortadan kaldırarak Proje içinde ses, video veya sohbet kullanarak ortak çalışmayı kolaylaştırır.
Bağlı uygulamalar Project'ten bilgileri kolayca kopyalayın ve PowerPoint ve Word gibi tanıdık Office uygulamalarına yapıştırın. OneDrive İş ve proje eserleri için kullanışlı depolama sağlar.
Ortak çalışma alanları Durum bilgisi, konuşma ve proje zaman çizelgeleri gibi bilgileri paylaşmak için özel bir proje sitesi oluşturun, böylece ekip üyeleri haberdar olsun.
Project Online Premium ve Project Server senkronizasyonu Project Professional 2016 zamanlamalarını Project Online Premium ve Project Server 2016 ile eşitleyin.

Daha iyi karar verme

Proje raporları Burndown ve Kaynağa Genel Bakış gibi güçlü yerleşik raporlar, fikir edinmenize, paydaşlarınızla iletişim kurmanıza ve sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Office Mağazası

Office eklentileri Benzersiz iş ve proje sorununu çözmek için Project'in işlevselliğini artıran Office eklentileri edinmek için yeni Office Mağazası'nı ziyaret edin.

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin