Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı

iyi kalite Windows 10 İşletim Sistemi satış için
Ben sohbet şimdi

En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı

Çin En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı Tedarikçi
En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı Tedarikçi En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı Tedarikçi En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı Tedarikçi

Büyük resim :  En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / Porto Riko / İrlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Pencere eşiği 7 son

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: contact me at: alice@szrtxsoft.com
Ambalaj bilgileri: SADECE dijital anahtar kodu
Teslim süresi: 3-4 İŞ GÜNÜ
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Her hafta 10000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Pencere eşiği 7 son Sürüm: dijital anahtar
certification: ORIGINAL MICROSOFT Garanti: Yaşam süresi
dil: Çoklu dil desteği Uygulama: Küresel
SEVK İRSALİYESİ: çevrimiçi gönderme veya e-posta ile İçin uygun: Pencere eşiği 7

En iyi kalite Bilgisayar Yazılım Sistemi Dijital Lisans Anahtar Windows 7 Ultimate Ürün Anahtar Kodu windows 7 lisans anahtarı

Yüklemeden sonra, Microsoft işletim sistemini orijinal ürün anahtarıyla etkinleştirmeniz gerekir. Windows 7 Ultimate SP1'i etkinleştiren en son ve çalışan seri anahtarlar. Hem 32 bit hem de Ultimate 64 bit sürümlerini, Tüm dilleri etkinleştirin. Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı Çevrimiçi Etkinleştirmesi% 100 Orijinaldir. Windows 7'yi yüklemek için Microsoft Windows 7 Ultimate Ürün anahtarını kullanın. Win 7 Ürün anahtarları, Windows 7 Ultimate'ın tüm işlevlerini etkinleştirir. Ultimate aktivatör, çatlak veya sahte ürün anahtar üretecine gerek yok. Bir Anahtar tek bir bilgisayarda kalıcı olarak çalışır, hatta bu seri anahtarı kullanarak işletim sistemini yeniden yükleyebilirsiniz.

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarını Nereden Alabilirim?

Windows ürün anahtarı, 25 karakterden oluşan bir koddur. İşletim sistemini etkinleştirmek için kullanılır. Microsoft, Windows 7 Ürün Anahtarı (DVD ve Ürün Anahtarı Etiketi / Etiketi dahil), Windows 7'nin herhangi bir sürümü için donanımı olmadan etkinleştirme yapmaz.

Fakat yeni Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarına ihtiyacım var çünkü eski anahtarı kaybettim ya da “BT ALMAK İSTEMİYORUM”

Öyleyse, Windows 7 Ultimate ürün anahtarınızı kaybettiyseniz ve yenisini almak istiyorsanız, bir çevrimiçi lisans satıcısından makul bir fiyata satın alın.

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarını ücretsiz olarak edinmek kolay bir iş değildir. Geçerli Windows 7 kurulumunuzla ilgili sorun yaşıyorsanız ve pencereleri onarmak veya yeniden yüklemek istiyorsanız, windows 7 ürün anahtarına veya seri anahtarına ihtiyacınız vardır. Ama şimdi daha fazla aramanıza gerek yok çünkü burada windows 7 için en uygun 64 bit ve 32 bit ürün anahtarlarını listeledik. Bunlar en son, ücretsiz çalışan anahtarlardır. Tüm nihai kullanıcılar için kesinlikle faydalı olacaktır.

Önce Windows 7 seri anahtarlarını kullanarak pencereleri etkinleştirmeyi denemeniz önerilir. Bu sizin için işe yaramazsa ve deneme süresi dolma uyarısı sizi tahriş ederse, yasadışı yöntemlerle ellerinizi kirletmek isteyebilirsiniz. Bazı siteler de çatlak sağlar ancak indirmeyi bir virüsten koruma yazılımıyla taramak daha iyidir, çünkü her türlü çatlak veya korsan yazılımın yarardan çok zarar verebilecek bazı kötü amaçlı yazılımları olabilir.

İpucu: Bu tuşlar çalışmazsa, Windows 7 Ultimate'ı etkinleştirmek için Windows Yükleyiciyi kullanabilirsiniz.

Not: Windows 7'yi güncellediyseniz bu seri anahtarlar çalışmayabilir. Windows 7 Ultimate ürün anahtarınızı yüklerken "geçerli değil" veya "yinelenen anahtar" hatası alırsanız,

Bir veya daha fazla PC için Windows işletim sistemi satın aldığınızda bir Windows 7 ürün anahtarı alırsınız. Windows ürün anahtarı, 25 karakterden oluşan bir koddur. İşletim sistemini etkinleştirmek için kullanılır. Ürün anahtarı, Windows'un Microsoft Yazılım Lisans Koşulları'nın izin verdiği belirli sayıda bilgisayarda kullanıldığını doğrular.

Çevrimiçi satın alırsanız, satıcı Windows 7 ürün anahtarınızı satın aldıktan sonra aldığınız onay e-postasında veya Windows'un geldiği kutuya gönderir. Windows önceden yüklenmiş bir PC satın aldıysanız, orijinal anahtar ürün üzerine yapıştırılmış olarak gelir PC üreticisi tarafından.

Windows 7 Ürün Anahtarı - Etkinleştirme Süreci

Geçerli Windows sürümünüz çalışırken Windows 7'yi kurmanız / yükseltmeniz önerilir. Ancak, PC'ye temiz bir Windows kurulumu yapmak istiyorsanız, sabit sürücüyü biçimlendirmeniz ve ürün anahtarını kullanarak pencereleri yeniden kurmanız gerekir. Bunu Windows 7 yükseltilmiş sürümünü yüklemek için yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı Windows 7 yükleme diskini veya bir USB flash sürücüyü kullanarak başlatın, Özel'i (gelişmiş) ve ardından Sürücü seçenekleri'ni (gelişmiş) tıklatın.

Bilgisayarla birlikte gelen Windows'un aynı sürümünü ve sürümünü kullandığınızdan emin olun. Başka bir deyişle, Windows 7 Home Premium ile geldiyse, Windows 7 Professional'ı yükleyemezsiniz.

Windows 7 Anahtar Aktivasyon İletişim Kutusunu Çalıştırma

Windows 7 ürün anahtarınızın yükleme sırasında geçerli olmadığını belirten bir hata alırsanız, aşağıdaki nedenlerden dolayı olabilir:

  • Orijinal ürün anahtarınızı yanlış yazmış olabilirsiniz. Tekrar yazmayı dene.
  • Bilgisayarınızda yüklü olan Windows 7 sürümüyle eşleşmeyen bir ürün anahtarı kullanıyor olabilirsiniz. Etkinleştirmeye çalıştığınız sürümün olduğundan emin olmak için ürün anahtarını kontrol edin. SP1'siz bir Windows 7 kopyasını etkinleştirmek için Windows 7 Service Pack 1 (SP1) için bir ürün anahtarı kullanamazsınız.
  • Ürün anahtarı, Windows 7'nin yükseltme sürümü içindir ve Windows 7 yüklendiğinde Windows'un önceki bir sürümü bilgisayarınızda bulunmuyordu. Windows 7'nin bir yükseltme sürümünü yüklemek için, bilgisayarınızda Windows Vista veya Windows XP yüklü olmalıdır. Yükleme işlemine başlamadan önce sürücüyü biçimlendirdiyseniz, Windows'u etkinleştirmek için Win 7 yükseltme anahtarını kullanamazsınız. Windows 7'yi etkinleştirmek için, önceki Windows sürümünüzü yüklemeniz ve ardından Windows 7'yi yeniden yüklemeniz gerekir.

Not: Özellikle bir yükleme anahtarı kullandıysanız, Windows 7 özelliklerini etkinleştirmek için lisans anahtarına ihtiyacınız olacaktır.

Tüm Sürümler İçin Windows 7 Ürün Anahtarı

32bit ve 64bit sürümlerinde Perakende ve Birim Lisans sürümlerini etkinleştirmek için Windows 7 Ürün anahtarı gerekir. Orijinal ürün anahtarı, orijinal olmayan bir Windows kopyası için geçerli olmayacaktır. İşte Windows 7'nin tüm sürümleri. İndir, ancak Ürün Anahtarı, Windows sürümüne özeldir.

Win 7 anahtarınızı hala bulamıyorsanız, Windows'u etkinleştirmek için windows 7 ürün anahtarını (yeni bir tane) satın almanız gerekebilir. Kullanabileceğiniz bir ürün anahtarı içeren, aynı Windows 7 sürümünün ek bir kopyasını satın alabilirsiniz.

Hala Windows 7 Anahtarını Yükleyemiyor musunuz?

Hata mesajı almadan Windows 7 Anahtarını giremiyorsanız, kutuyu boş bırakıp İleri'yi veya Atla'yı tıklatabilirsiniz. Bu, kurulumu tamamlamanıza izin verir, ancak Windows 7 kopyanız etkinleştirilmez. Kurulumdan sonraki 30 gün içinde Windows'u etkinleştirmeniz gerekir.

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Alice

Tel: +8615012696760

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)