Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

Ömür boyu lisans Microsoft Project 2019 Pro 64/32 Bit Tam Sürüm Muliti Dili

Ömür boyu lisans Microsoft Project 2019 Pro 64/32 Bit Tam Sürüm Muliti Dili

Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language
Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language Lifetime License Microsoft Project 2019 Pro 64 / 32 Bit Full Version Muliti Language

Büyük resim :  Ömür boyu lisans Microsoft Project 2019 Pro 64/32 Bit Tam Sürüm Muliti Dili En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: 2019 Pro Projesi
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10Piece
Fiyat: $40/piece
Ambalaj bilgileri: parçalar
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000pieces/gün
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 2019 Pro Projesi Uygulama: Sistem Araçları
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 Garanti: Yaşam süresi
dil: Muliti-Dil ödeme: TT Wester Birliği Paypal
Teslimat: 24hours içinde SEVK İRSALİYESİ: e-posta ile
Paket dahil: Lisans anahtarı Marka: Mircosoft
Vurgulamak:

computer software download

,

systems and software

Açık Lisans Hızlı teslimat çevrimiçi aktivasyon indir bilgisayar donanım yazılımı Microsoft Project 2019 Standard

 • ömür boyu lisanslı boş versiyon gcm
  Tek seferlik satın alma / Abonelik yok gcm
  64 ve 32 bit sürümü içerir gcm
  Lisans, Microsoft Hesabınıza bağlanacaktır gcm
  Kolayca başka bir bilgisayara aktarılabilir gcm
  Ürün Anahtarı saniyeler içinde gcm
  Microsoft ile Doğrudan İndirme gcm

  Microsoft Project 2019 Professional, sizi bir sonraki proje yönetimi ve verimliliği düzeyine götürür. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Microsoft Project 2019'dan daha iyi yönetmenin daha iyi bir yolu yoktur.

  Uyumluluk:

  - Yalnızca Windows 10 ile çalışır gcm
  - Apple Cihazları ile uyumlu değil rc

projlogo

Kazanan projeleri kolayca başlatmak ve sunmak için başkalarıyla işbirliği yapın. Project Standard'ın tüm özelliklerinin yanı sıra işbirliği araçları, kaynak yönetimi, SharePoint görev senkronizasyonu, zaman çizelgeleri gönderme ve daha fazlasını içerir.

Yazılım aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

Akıllı kurulum

Hızlı başlangıç Başlarken ekranı, görevleri hızlandırmak ve bir zaman çizelgesi oluşturmak gibi temel becerilerde size hızlı bir şekilde yardımcı olmanızı sağlar.
Sınıfının en iyisi şablonlar Sınıfının en iyisi proje planlarına erişmek için Project Professional ve Office.com'da önceden oluşturulmuş pek çok şablondan birini kullanın.
Sezgisel arama Project'te kullanışlı özellikleri hızlı bir şekilde bulmak için daha verimli çalışabilmeniz için, çoğu Office ürününde standart olan Bana Arama çubuğunu kullanın.

Güçlü zamanlama

Tanıdık grafikler Profesyonel proje yöneticileri için tasarlanan Project Professional, kolayca program oluşturmanıza ve eğitim süresini azaltmanıza yardımcı olmak için Gantt çizelgeleri gibi tanıdık araçlar sunar.
Akıllı otomasyon Otomatik özelliklerle verimsizliği azaltın. Bağımlılıklara göre başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini otomatik doldurun ve daha verimli görev ve kaynak düzenlemeleri belirlemek için Görev Denetçisini kullanın.
Birden çok zaman çizelgesi Yerleşik çoklu zaman çizelgeleri, karmaşık programları görsel olarak temsil etmenize ve bir projenin tüm yönlerini anlamanıza yardımcı olur. PowerPoint gibi bilinen Office araçlarını kullanarak zaman çizelgelerini kolayca paylaşın.
Sezgisel taban çizgileri Karar vericilere, asıl ilerlemeyi takip etmeleri ve orijinal proje planı ile karşılaştırmaları için yardımcı taban çizgileri kullanabilirsiniz.

Optimize edilmiş görev yönetimi

Görselleştirilmiş ilişkiler Gantt çizelgelerinde vurgulanan görev yolu, görevler arasındaki ilişkiyi anlamanıza ve hangisinin projenin başarısı için en kritik olduğunu belirlemenize yardımcı olur.
Ne-eğer planlama Görevleri “etkin değil” olarak ayarlayın ve tüm proje planınızı yeniden oluşturmadan en uygun atamaları belirlemek için what-if senaryolarını çalıştırın.
Senkronize görev listeleri Görev listesi senkronizasyonu ile ekip üyeleri görevlerini SharePoint'te güncelleyebilir ve veriler Project Professional'da görünecektir.

Kaynak yönetimi

Konsolide görünüm Tüm potansiyel proje kaynaklarınızı tek bir görünümde birleştirin; böylece kaynak yöneticileri, standartlara uygun verilerle kaynakları en uygun ekipleri oluşturmak için karşılaştırabilir.
Optimize edilmiş kaynaklar Takım Planlayıcısı, programı etkileyebilecek olası kaynak bulma sorunlarını belirlemenize ve düzeltmenize yardımcı olur.

Entegre işbirliği

İşletmeler için Skype Skype Kurumsal gibi tümleşik iletişim araçları, uygulamalar arasında geçiş yapma gereksinimini ortadan kaldırarak Proje içinde ses, video veya sohbet kullanarak ortak çalışmayı kolaylaştırır.
Bağlı uygulamalar Project'ten bilgileri kolayca kopyalayın ve PowerPoint ve Word gibi tanıdık Office uygulamalarına yapıştırın. OneDrive İş ve proje eserleri için kullanışlı depolama sağlar.
Ortak çalışma alanları Durum bilgisi, konuşma ve proje zaman çizelgeleri gibi bilgileri paylaşmak için özel bir proje sitesi oluşturun, böylece ekip üyeleri haberdar olsun.
Project Online Premium ve Project Server senkronizasyonu Project Professional 2016 zamanlamalarını Project Online Premium ve Project Server 2016 ile eşitleyin.

Daha iyi karar verme

Proje raporları Burndown ve Kaynağa Genel Bakış gibi güçlü yerleşik raporlar, fikir edinmenize, paydaşlarınızla iletişim kurmanıza ve sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Office Mağazası

Office eklentileri Benzersiz iş ve proje sorunlarını çözmek için Project'in işlevselliğini artıran Office eklentileri edinmek için yeni Office Mağazası'nı ziyaret edin.

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin