Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

Tam Sürüm Microsoft Visio 2019 Professional, Ömür Boyu Lisanslı 64/32 Bit İçerir

Tam Sürüm Microsoft Visio 2019 Professional, Ömür Boyu Lisanslı 64/32 Bit İçerir

Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License
Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License Full Version Microsoft Visio 2019 Professional Includes 64 / 32 Bit With Lifetime License

Büyük resim :  Tam Sürüm Microsoft Visio 2019 Professional, Ömür Boyu Lisanslı 64/32 Bit İçerir En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Visio 2019 Pro
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1piece
Fiyat: $39piece
Ambalaj bilgileri: parçalar
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000pieces/gün
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Visio 2019 Pro Uygulama: Bilgisayar
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 Etkinleştirme: Dünyada% 100 Aktivasyon Çevrimiçi
Paket dahil: Lisans anahtarı dil: Muliti-Dil
Teslim süresi: 1-2gün Garanti: Yaşam süresi
Vurgulamak:

computer system download

,

systems and software

Sıcak satış Ömür boyu lisanslı tam sürüm Microsoft Visio 2019 Professional 64 ve 32-bit sürümü içerir

Ömür boyu lisanslı tam sürüm gcm
Tek seferlik satın alma / Abonelik yok gcm
64 ve 32 bit sürümü içerir gcm
Lisans, Microsoft Hesabınıza bağlanacaktır gcm
Kolayca başka bir bilgisayara aktarılabilir gcm
Ürün Anahtarı saniyeler içinde gcm
Microsoft ile Doğrudan İndirme gcm

Visio 2019 Professional sizi bir sonraki görselliğe götürür. En yeni Office deneyimi ile akış şemaları, ağ şemaları, org şemaları, kat planları, mühendislik tasarımları ve daha fazlasını oluşturmayı kolay ve sezgisel hale getirir.

Uyumluluk:

- Yalnızca Windows 10 ile çalışır gcm
- Apple Cihazları ile uyumlu değil rc

Gereksinimler

Lisans - 1 adet

Lisans Türü - Elektronik İndirme

Gerekli İşlemci - 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci

Gerekli İşletim Sistemi - Windows 7 veya üstü, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012

Gerekli Bellek - 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

Gerekli Sabit Disk - Boşluk 3.0 GB boş disk alanı

Gerekli Ekran - 1280 x 800 çözünürlük Grafik Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir. Çoklu dokunma Çoklu dokunma işlevlerini kullanmak için dokunma etkin bir aygıt gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 veya daha yenisiyle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.

Ek Sistem Gereksinimleri

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.

vlogo

Hazır standart şablonlarla ve endüstri standartlarını karşılamanıza yardımcı olan binlerce şekille kolayca herhangi bir profesyonel diyagram oluşturun. Tanıdık Office deneyimi sayesinde ortak akış şeması etkinliklerini kolayca gerçekleştirin. Bir BT ağının, üretim tesisinin veya iş sürecinin üzerine hızlı şekilde veri aktarın. Temel verileriniz yenilendikçe, diyagramlarınız ve veri görselleştirmeleriniz otomatik olarak güncellenir. İstediğiniz şekilde işbirliği yapın. Aynı diyagramda aynı anda birlikte çalışın veya Skype Kurumsal ile sohbet edin. Veri bağlantılı şemaları, kuruluşunuzdaki herkesle, neredeyse her yerden kolayca paylaşın ve herkesi operasyonel görüşlerle senkronize edin. BT'yi daha stratejik girişimler üzerinde çalışmak için özgür bırakırken kuruluşunuzdaki herkesi üretken tutun.

Yazılım aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

Görsel olarak bir şey oluşturun

Çok yönlü şablonlar ve binlerce şekil Visio'daki önceden oluşturulmuş pek çok şablondan birini kullanın ve hazır şekillerle üretkenliği artırın.
Endüstri standartlarına destek İş Süreci Modeli ve Notasyonu (BPMN) 2.0 ve Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) gibi endüstri standartlarını karşılayan şablonlardan yararlanın.
Akıllı şekiller Visio şekillerine gömülü meta verileri doğru şekilde göstermek için görsel ipuçlarını kullanın. Boyut gibi meta veriler değiştikçe, görselleştirme otomatik olarak güncellenir.
DWG dosyalarını içe aktarabilme İçe aktarılan AutoCAD tasarımlarına veri veya akıllı şekiller ekleyin (DWG 2010'a kadar destekleyin) ve kolayca gelişmiş görselleştirmeleri basitleştirin veya geliştirin.

Kolayca başlayın

Hızlı başlangıç Temel özellikler arasında ilerleyen Başlangıç ​​Diyagramları ve içeriğe dayalı ipuçları ve püf noktaları ile hızla hızlanın.
Kolay akış şeması deneyimi Şekillerin meta verilerini ve bağlantılarını koruyan sezgisel bir deneyim ile ortak şekillendirme etkinlikleri (şekil değiştirme, otomatik hizalama ve konumlandırma veya sayfaları çoğaltma ve yeniden sıralama gibi) gerçekleştirin.
Sezgisel arama Visio’da kullanışlı özellikleri hızlıca bulmak için Bana Anla arama çubuğunu kullanın.
Yerleşik temalar ve efektler Diyagramları güçlü bir efekt ve tema kümesi kullanarak özelleştirin ve sadece birkaç tıklatmayla tasarımınıza tamamen farklı bir görünüm uygulayın.

Veri bağlantısı ile diyagramları hayata geçirin

Canlı veri yerleşimi Canlı görüntüyü bir bakışta bir organizasyon yapısı, BT ağı, üretim tesisi veya karmaşık iş süreci bağlamında görselleştirin.
Diyagram için veri Kuruluş şemalarından başlayarak verilerden otomatik olarak şemalar oluşturmak için basit bir sihirbaz kullanın.
Veri grafik Canlı simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler gibi veri grafikleriyle verilerinizdeki kalıpları ve anlamları gösterin.
Bir adım veri bağlantısı Excel tablolarıyla yeni tek adımlı bağlantıdan yararlanın ve tek tıklamayla veri grafiklerini değiştirin.
Veri yenileme Her zaman güncel olan verilerinizin bir görüntüsünü alın. Diyagramınızı veri kaynağına bağlı tutun ve verileri el ile veya tanımlanmış bir zamanlamayla yenileyin.

İşlemler boyunca işbirliği yapın

Uygulama içi yorum yapma Bir diyagram veya şekil üzerinde kolayca geri bildirim alın veya verin.
Skype Kurumsal ile entegrasyon Skype Kurumsal gibi entegre iletişim araçlarıyla birlikte kolayca çalışın. Uygulamalar arasında geçiş yapma gereksinimini ortadan kaldırarak Visio'da sesli, görüntülü veya sohbet kullanın.
Güvenli diyagramlar Hassas bilgileri Microsoft dosya koruma teknolojileriyle koruyun.

Gerçeğin bir versiyonunu iletin

Kolay diyagram paylaşımı Hizalama elde etmek için diyagramları kuruluşunuzdaki herkesle tarayıcıda kolayca paylaşın. Uyumluluk ve verimliliği artırmak için en iyi uygulamalara, politikalara veya gelecek planlara görünürlük sağlayın.
Her yerden erişim Hareket halindeyken diyagramlara ve işlemlere neredeyse bir yerden bir tarayıcıda veya iPad® uygulamasında erişin.
Tam sadakat Diyagramları sezgisel kaydırma ve yakınlaştırmayla tam olarak görüntülemek için yeni web uygulamasını ve iPad uygulamasını kullanın.
Operasyonel pano Tüm organizasyonu gerçek dünyadaki işlemlerin ve planların üzerinde görselleştirilen operasyonel görüşlerle senkronize etmek için yeni web uygulamasını kullanın.

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin