Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft office anahtar şifre

Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu

iyi kalite Windows 10 İşletim Sistemi satış için
Ben sohbet şimdi

Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu

Çin Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu Tedarikçi
Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu Tedarikçi Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu Tedarikçi Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu Tedarikçi Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu Tedarikçi

Büyük resim :  Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Anahtar Kodu Windows Server 2008 R2 Kurumsal Anahtar Kodu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / Rusya / Kore / Birleşik Krallık / İtalya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft certified partner
Model numarası: Windows Server 2008 R2 Enterprise

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: $25 for one piece
Ambalaj bilgileri: hiçbir paket
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Her gün 1000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Etkinleştirme: % 100 Çevrimiçi Aktivasyon dil: birden çok dil
Garanti: Yaşam süresi ödeme: T / T / Western Union / Money Gram / PayPal
Teslim süresi: Anında Sertifika: Certificated Software
Uygulama: dizüstü bilgisayarlar Ürün adı: Office 2019 Ev ve İşyeri

Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise Anahtar Kodu

Ürün açıklaması:

Selefi ile karşılaştırıldığında, Windows Server 2008'in çoğu sürümü x86-64 ve IA-32 sürümlerinde mevcuttur. Bu sürümler iki DVD'de gelir: Biri IA-32 varyantını kurmak için diğeri x64 için. Itanium tabanlı sistemler için Windows Server 2008, IA-64 işlemcileri destekliyor. Microsoft, IA-64 sürümünü veritabanı sunucuları ve İş Hattı (LOB) uygulamaları gibi yüksek iş yükü senaryoları için optimize etti. Bu nedenle, bir dosya sunucusu veya medya sunucusu olarak kullanılmak üzere optimize edilmemiştir. Microsoft, Windows Server 2008'in son 32-bit Windows sunucu işletim sistemi olduğunu açıkladı.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise kapsamlı işlevler sunar

Windows Server 2008 R2 Enterprise, Windows 7'yi temel alırken, öncülünün hala Windows Vista işletim sistemindeki temelleri vardır. Kullanıcı arayüzü aynı zamanda iyileştirildi ve sistemde daha fazla teknik iyileştirme yapıldı. Grafik bir arayüz kullanmak istemiyorsanız, örneğin kaynaklardan tasarruf etmek istiyorsanız, Microsoft Windows Server 2008 size bir çekirdek kurulum seçeneği sunar. Bu, örneğin, kullanıcı arayüzü yerine komut dosyaları kullanarak sistemi çalıştırmanıza izin verir ve işlem için gerekli olan özellikleri ve programları sunar. Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki önemli değişikliklerden biri, sunucu işletim sisteminin şimdi yalnızca 64 bit sürümde mevcut olmasıdır. Ayrıca DirectAccess ve 256 mantıksal işlemciyi destekleyebilir.

Windows Server 2008 R2 Enterprise, öncelikle sanallaştırma için geliştirildiğinden, sanal örnekler için dört lisans veya Hyper-V sanallaştırma platformu gibi işlevler, kullanımınızı çok kolaylaştırır. İkincisi, hem fiziksel hem de sanal kaynakları yönetmenizi ve hatta tüm sistemleri sanallaştırmanızı sağlar. Win Server 2008 R2 Enterprise, sisteminizin genel yönetimi için birkaç farklı yönetim modu sunsa bile, size bunun için bir dizi yönetim aracı sunar. Kaynaklarınızı yönetmek için bir sunucu yöneticisi, PowerShell veya entegre WMI arayüzü kullanmak isteyip istemediğinizden bağımsız olarak - MS Windows Server 2008 R2 Enterprise her durumda sizi destekliyor.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki yeni özellikler

Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki tüm yeni fonksiyonlar ve programlar, sunucu üniteleriniz için tam olarak geliştirilmiştir. Elde edilen optimizasyonlar öncelikli olarak hız ve veri akışına yönelik olsa da, yeni özellikler özellikle sanallaştırma ortamında size ideal destek sunuyor. Yeni temel işlevlerle birlikte Win Server 2008 R2 Enterprise, size tam teşekküllü bir sunucu işletim sistemi sunar:

  • DirectAccess: alternatif VPN sistemi

  • Active Directory: kullanıcı ve kaynak yönetimi

  • Optimize edilmiş terminal servisleri: ilave fonksiyonlar

  • Çekirdek Sunucu: işletim sisteminin simge durumuna küçültülmüş sürümü

  • Internet Information Services 7.0: Dinamik ve statik web sayfaları oluşturmak için

  • Sıcak Bellek Ekleme: sistem çalışırken bellek ekleyin

  • BitLocker: veri şifreleme programı

Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki bir diğer önemli gelişme "Yük Devretme Kümelemesi" dir. Bu özellik sayesinde, kümelerdeki 128 bölümü veya 18 exabayt kaynağını yönetebilirsiniz.

Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki güvenli özellikler

Güvenlik, Microsoft için her işletim sisteminin önemli bir bileşeni olduğundan, diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki güvenlik özellikleri de Win Server 2008 R2 Enterprise'a entegre edilmiştir: yalnızca etki alanı denetleyicisini, Ağ Erişim Korumasını, Yeni Nesil Şifrelemeyi okuyun.


İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)