Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 İşletim Sistemi

Çevrimiçi Etkinleştirme Windows 10 Pro Etiketi, Dil Sınırı Olmayan Windows 10 COA Etiketi

Çevrimiçi Etkinleştirme Windows 10 Pro Etiketi, Dil Sınırı Olmayan Windows 10 COA Etiketi

Online Activation Windows 10 Pro Sticker , Windows 10 COA Sticker With No Language Limit
Online Activation Windows 10 Pro Sticker , Windows 10 COA Sticker With No Language Limit Online Activation Windows 10 Pro Sticker , Windows 10 COA Sticker With No Language Limit

Büyük resim :  Çevrimiçi Etkinleştirme Windows 10 Pro Etiketi, Dil Sınırı Olmayan Windows 10 COA Etiketi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows10 pro çıkartması
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Please Contact US
Ambalaj bilgileri: Perakende / oem kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Windows 10 İşletim Sistemi Etkinleştirme: Çevrimiçi etkinleştirme
dil: Dil Sınırı Yok Uygulama: Tablet bilgisayar
Teslimat Zamanı: 1-2gün Durumu: Stock
Vurgulamak:

microsoft windows 10 işletim sistemi

,

ms windows 10 indir

Win10 Pro Coa Lisans Etiketi, Windows 10 İşletim Sistemi Çevrimiçi Etkinleştirme

Tüm Windows 10 işletme sürümleri şu özelliklerle gelir:

1. Windows Güvenilir Önyükleme
Windows 10, kötü amaçlı yazılımın başlamasından önce başlayarak kötü amaçlı yazılımın gizlenmesini sağlayan yolları kapatır. UEFI Secure Boot ile birlikte kullanılan Windows güvenilir önyüklemesi, PC'nizin güvenli bir şekilde önyüklendiğinden ve başlatma sırasında yalnızca güvenilir yazılımların çalışabileceğinden emin olmanıza yardımcı olur.
2. Windows Merhaba4 Windows Hello4, günümüzün mobil ilk dünyası için tasarlanmış şifrelere kurumsal düzeyde uygun bir alternatiftir. Zaten sahip oldukları cihazları kullanarak bir kullanıcının kimliğini doğrulamak için doğal (biyometrik) veya tanıdık (PIN) araçlar kullanır. Akıllı Kart ve / veya altyapı gibi ek harici donanım gerektirmez.
3. BitLocker5 BitLocker5 ve BitLocker to Go, cihazınızdaki ve hatta USB sürücünüzdeki verilerinizi şifreler, böylece daha fazla korunursunuz.
4. Windows Bilgi Koruması6 Windows Bilgi Koruması6 (WIP) iş verilerinizi korumayı kolaylaştırır. WIP, tanımladığınız politikalara dayanarak korunan verilere kullanıcı ve uygulama erişimi sağlar. Böylece, kullanıcı deneyiminizi etkilemeden verilerin cihazlarınızda nerede yaşadığını korumaya yardımcı olabilirsiniz.
5. Koşullu Erişim7
Microsoft Intune8 gibi yönetim sistemiyle birlikte kullanılan Windows Aygıt Sağlığı Beyanı bulut hizmeti, güvenilir olmayan aygıtların şirket kaynaklarına erişmesini önlemeye yardımcı olan Koşullu Erişim hizmetleri sağlayabilir.

Windows 10 Ürün Anahtarları% 100 Çalışma Seri Anahtarları 64 bit çevrimiçi etkinleştirme

Windows 10 şimdiye kadar dünyanın en popüler işletim sistemi haline geldi, çünkü bugüne kadarki 350 milyon Windows 10 kullanıcısı yanlış değil. Windows 10, 29 Temmuz 2015'te piyasaya sürüldü ve işleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan harika yeni özelliklerle birlikte geliyor.Windows 10 Nasıl İndirilir


Zaten orijinal Windows 7 veya Windows 8 sürümünü kullanıyorsanız, eski Windows sürümünüzü Windows 10'a yükseltmekte özgürsünüz. Microsoft ayrıca, medya oluşturma aracıyla indirilen Windows 10 32 bit ve 64 bit ISO görüntü dosyasını indirmenize de izin veriyor. .
Pencere 10 Ürün Anahtarları Seri Anahtarlar:
Windows 10'un birinci sınıf özelliklerinden yararlanmak için, her zaman Windows 10 kopyanızı etkinleştirmek için bir ürün anahtarına veya seri anahtarına ihtiyacınız vardır. Windows 7 ve 8'in orijinal sürümünü kullanıyorsanız, Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz. çevrimiçi olarak pencereler için aktivasyon anahtarı sağlar, ancak çoğu çalışmaz.
Bugün sizin için Windows 10 ürün anahtarı,% 100 çalışması garantili seri anahtarlar bulduk ve paylaşacağız. Aşağıda verilen etkinleştirme anahtarımızı kullanarak hemen hemen tüm Windows 10 sürümlerini etkinleştirebilirsiniz. Bu anahtarla, Windows 10 Home Premium, Windows 10 Professional ve Windows 10 Ultimate işletim sistemlerini etkinleştirebilirsiniz.

Herhangi bir ilgi, pls bizimle iletişime geçin

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-posta: mangosoftware48@hotmail.com

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin