Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows Server 2012 R2

OEM Paketi Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Ürün Anahtarı Etkinleştirme

OEM Paketi Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Ürün Anahtarı Etkinleştirme

OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation
OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation

Büyük resim :  OEM Paketi Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Ürün Anahtarı Etkinleştirme En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Sunucu 2012 R2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Please Contact US
Ambalaj bilgileri: Perakende / oem kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Windows server R2 2012 Lisans Kategorisi: Standart
dil: İngilizce lisans: Hakiki
Paket: OEM Etkinleştirme: Evet
Vurgulamak:

ms server 2012 r2

,

windows server 2012 r2 oem

Windows Server Standard 2012 r2 OEM Paketi, 64bit DVD Sunucusu 2012 Ürün Anahtarı

Windows Server 2012 R2

Windows Server 2012 R2 18 Ekim 2013'te piyasaya sürüldü. 3 Haziran 2013 tarihinde TechEd Kuzey Amerika'da tanıtıldı. 31 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanan Windows Server 2012 R2 veri sayfasına göre, bu işletim sisteminin dört sürümü vardır: Foundation, Essentials, Standard ve Datacenter. Windows Server 2012'de olduğu gibi, Datacenter ve Standart sürümleri, yalnızca lisanslamaya (özellikle sanal örneklerin lisanslanması) göre değişen özelliklerle aynıdır. Essentials sürümü, bazı kısıtlamalarla birlikte, Datacenter ve Standard ürünleriyle aynı özelliklere sahiptir.
Resmi olarak belirlenmiş bir Windows Server 2012 R2 Güncelleştirmesi güncelleştirmesi olan Nisan 2014'te, toplu güvenlik güncelleştirmeleri, kritik güncelleştirmeler ve güncelleştirmeler kümesi olan Nisan 2014'te yayımlanmıştır.
Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016'da başarılı oldu.

Şartname

İşletim sistemi:

Microsoft Windows Server 2012 Standard x64-bit

· Duujjil):

ingilizce

Lisans türü:

Lisans

Dağıtım Ortamı:

DVD-ROM

Lisans Miktarı:

5 adet

· Lisans Detayları:

64 bit

Yasal Uyarı:

Microsoft'un Sistem Üreticileri İçin Dağıtım Sözleşmesi, sistem üreticisi yazılım paketlerinin, son kullanıcılar kendi bilgisayarlarını bir araya getirerek sistem üreticileri olarak davranmadıkları sürece son kullanıcılara dağıtılması için tasarlanmadıklarını belirtir. Bir "sistem kurucu", yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sistemine yazılımı monte eden, birleştiren veya yükleyen kişidir.

Windows Server 2012 Sürümleri

Veri merkezi

Veri merkezi sürümü, yüksek oranda sanallaştırılmış özel ve hibrit bir bulut ortamına sahip olmak isteyen müşteriler için idealdir. Her zaman olduğu gibi, tüm ürün özelliklerine erişim sağlar ve her bir lisansla sınırsız Windows Server örneği sağlar, böylece sanal ortamınızın da büyümesini sağlar. Datacenter sürümü için lisans, işlemci ve CAL (İstemci Erişim Lisansı) olmaya devam edecek ve her lisans tek bir sunucuda iki fiziksel işlemciyi kapsayacak.

Standart

Standart sürüm, fiziksel veya hafif sanallaştırılmış bir ortama sahip olmak isteyenler için idealdir. Bu sürüm, her lisansla iki sanal Windows Server örneği çalıştırmanıza olanak tanır ve Datacenter sürümü ile aynı özellikleri sunar. Standart sürüm için lisanslama, işlemci ve CAL olmaya devam edecektir; her bir lisans, aynı Datacenter sürümü gibi, tek bir sunucuda iki fiziksel işlemciyi kapsıyor.

Essentials

Essentials sürümü, 25 kullanıcıya kadar olan ve bulut tabanlı hizmetlerle daha basit, önceden yapılandırılmış bir bağlantı kurmak isteyen küçük işletmeler için idealdir. Bu sürüm, Essentials'ın tek bir sanal örneğini çalıştırmanızı sağlar. Essentials için lisans, CAL gerektirmeyen iki işlemci sunucusu için bir sunucu lisansı olmaya devam edecektir.

vakıf

Foundation sürümü, 15 kullanıcıya kadar olan ve genel amaçlı bir sunucu isteyen küçük işletmeler için idealdir. Vakıf için lisans değişikliği değişmedi; CAL'leri gerektirmeyen ve yalnızca OEM (orijinal ekipman üreticisi) tarafından satılan tek işlemcili bir sunucu için sunucu lisansı olmaya devam eder.

Herhangi bir ilgi, pls bizimle iletişime geçin

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-posta: mangosoftware48@hotmail.com

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin