Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows 8.1 Professional

PC / Bilgisayar Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Paketi İngilizce Sürümü

PC / Bilgisayar Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Paketi İngilizce Sürümü

PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version
PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version

Büyük resim :  PC / Bilgisayar Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Paketi İngilizce Sürümü En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: , Windows 8.1 pro
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Please Contact Us
Ambalaj bilgileri: Mühürlü fabrika
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000PCS günlük
Detaylı ürün tanımı
Modülü: 8.1 Pro Pack kazanın Etkinleştirme: Çevrimiçi etkinleştirme
dil: Dil Sınırı Yok Aktivasyon zamanı: 1PC İçin 1 Anahtar
Teslimat Zamanı: 1-2gün Şekilde gemi: DHL EMS FEDEX
Vurgulamak:

Windows 8.1 işletim sistemi

,

Windows 8.1 profesyonel oem tuşu

PC / Bilgisayar Microsoft Windows 8.1 Pro 64 Bit Pro Paketi İngilizce Sürümü

Windows 8 Pro, Windows 7 Professional ve Ultimate ile karşılaştırılabilir ve meraklılara ve iş kullanıcılarına yöneliktir; Windows 8'in tüm özelliklerini içerir. Ek özellikler Uzak Masaüstü bağlantılarını alma, Windows Server etki alanına katılma, Dosya Şifreleme, Hyper-V ve Sanal Sabit Disk Açma, Grup İlkesi ve BitLocker'ı içerir ve BitLocker To Go. Windows Media Center işlevselliği yalnızca Windows 8 Pro'da ayrı bir yazılım paketi olarak kullanılabilir.

Windows stokta var

E-posta / Skype: mangosoftware48@hotmail.com
Model numarası anahtar COA Etiket OEM Perakende kutusu
Windows 7 7 Ev kazan DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 7 7 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
7 Ultimate kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 8.1 8.1 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 10 Pro 10 Ev Kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
10 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ

Temel anlamda

Hem Windows 8 hem de 8.1, isteğe bağlı olarak Windows Mağazası (dokunmatik / tablet için optimize edilmiş) uygulamaları da çalıştırabilen Windows 7 versiyonları. Bunun kazancı, tek bir işletim sistemi kullanma becerisini ve herhangi bir belirli aygıtta ayarlanan uygulamayı içerir. Bu, çoklu monitör masaüstü, tablet, dizüstü bilgisayar veya tüm bu donanımların karma bir kombinasyonunu içerebilir.

Gerçekten de bir öğrenme eğrisi Windows 8.1 ile ilgilidir, ancak klavye / fare ile geleneksel olarak optimize edilmiş masaüstü programları arasında ve aynı gadget'ta tam ekran dokunmatik / tablet aracılığıyla optimize edilmiş uygulamalar arasında kesintisiz bir hareket elde etmek kolaydır.

Bu, yapmanız gerekenlere bağlıdır. Hatta çoklu monitör masaüstü bilgisayarı olan docking istasyonuna takılan bir tabletiniz de olabilir. Bu işlevsellik şu anda diğer platformlarda mümkün değil, çünkü işletim sistemi her ikisine de değil, işletim sistemine de dokunuyor.

SkyDrive

Windows 8.x, bu seçenek aynı zamanda bu araçlarda da etkinse, çeşitli ayarları bulutla eşitleme, diğer aygıtlarla eşitleme seçeneğine sahiptir. Tarayıcı favorileri, başlangıç ​​ekranı düzeni, duvar kağıdı, tarayıcı sekmeleri ve yeterli miktarda başka şeyler gibi belirli işlevleri içerir.

Bunları cihaz başına ayrı ayrı, hatta hepsini bir kerede etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Microsoft SkyDrive bulut depolama sistemi de işletim sistemine dahil edilmiştir.

Bu durum, SkyDrive klasöründeki dosyaların kaydedilmesine ve kişisel SkyDrive hesabınızla bağlantılı farklı cihazlarda otomatik olarak görünmelerine olanak sağlar. Oldukça hızlı ve kullanışlı bir uygulamadır ve bir tane artık başparmak sürücü kullanılmasını gerektirmez. SkyDrive, şu anda tüm bulut depolama sağlayıcıları arasında en iyi platformlar arası uyumluluğa sahip olmasının yanı sıra ücretsizdir.

Depolama

Tüm ekstra Windows 8.1 bulut depolama / eşitleme işlevselliği, çeşitli MS hizmetlerine bağlı olan Microsoft hesabıyla oturum açmakla bağlantılıdır. Yükleme işlemi sırasında veya yeni hesaplar eklerken, sizden mevcut Microsoft hesabına giriş yapmanız istenir.

Bir hesap kullanmak istemediğiniz takdirde yeni bir hesap oluşturma seçeneği mevcuttur. Bu ekrandan ya yeni bir MS hesabı oluşturmak ya da yerel giriş seçeneğini seçmek mümkündür. İlgili tüm bulut senkronizasyon / depolama işlevleri, Windows hesaplarında, yerel hesapların aksine MS hesapları kullanırken bile tamamen isteğe bağlıdır. Belgeyi bulutta saklamak istemediğiniz takdirde, çok gizli belgeleri SkyDrive yerine “belgelerim” klasörüne kaydedebilirsiniz.

SkyDrive işlevi yalnızca birinin diğer aygıtlardan yararlanmak veya uzaktan erişmek istediği belgeler içindir.

Microsoft Windows 8.1 Pro 64Bit DVD OEM geriye dönük olarak uyumludur ve Windows 7'de çalışan tüm cihazlarda iyi çalışır. Geliştirilmiş monitör desteği, TV'ye kablosuz akış için Miracast desteği, diğer aygıtlarla birden fazla ayar için bulut senkronizasyonu seçenekleri, gelişmiş görev yöneticisi ve duraklatma / sürdürme desteğini içeren dosya kopyalama iletişim kutusu.

Herhangi bir ilgi, pls bizimle iletişime geçin

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-posta: mangosoftware48@hotmail.com

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin