Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows Server 2016 Standardı

Uluslararası Uygulama Windows Server Standart OEM Kutusu Windows Sever 2019 DVD Paketi

Uluslararası Uygulama Windows Server Standart OEM Kutusu Windows Sever 2019 DVD Paketi

International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack
International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack International Application Windows Server Standard OEM Box Windows Sever 2019 DVD Pack

Büyük resim :  Uluslararası Uygulama Windows Server Standart OEM Kutusu Windows Sever 2019 DVD Paketi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows Server 2019
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: skype: mangosoftware01@hotmail.com
Ambalaj bilgileri: OEM kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Detaylı ürün tanımı
Modülü: Sever 2019 standardı Garanti: aktivasyon sonrası ömür
Uygulama: Uluslararası (Global Area) Etkinleştirme: çevrimiçi% 100
Medya: 64bit DVD dil: İngilizce
Vurgulamak:

ms server 2016 standardı

,

windows server 2016 standart baskısı

Microsoft Windows Server 2019 Standart Standart OEM Kutusu pencereleri sever 2019 DVD paketi

Windows Server 2019 Standart 64-bit - Lisans - 16 Çekirdek

Kuruluşunuzu nereye götürmek isterseniz götürün - işinize hız kazandıran işletim sistemi olan Windows Server'a gelin.

Windows, Microsoft'un tescilli ticari markasıdır.

Windows Server 2019 Standard, hazır olduğunuzda bulut bilişime geçişi kolaylaştıran yeni teknolojiler sunarken, mevcut iş yüklerinizi destekleyen yeni bir bulut hazır işletim sistemidir. İşinizi güçlendiren uygulamalar ve altyapı için Azure'den ilham alan inovasyonun yanı sıra güçlü yeni güvenlik katmanları sunar. Her satın alma 16 temel lisans içerir ve iki İşletim Sistemi Ortamını çalıştırmak için kullanılabilir - sanal ya da fiziksel. Sunucunuzun 16'dan fazla çekirdeği varsa, ek lisans satın almanız gerekir.

Windows Server
Win Server2008 R2 OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2008 R2 kurumsal OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2012 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Win Server 2012 Datacenter DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Win Server 2012 R2 OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2016 Standart OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır

Ağ özellikleri

1. DHCP: Windows Server 2012 R2'de Ağ Erişim Koruması kullanımdan kaldırıldığı için, Windows Server 2016'da DHCP rolü artık NAP'yi desteklemiyor
2. DNS:

DNS istemcisi : Servis bağlama - birden fazla ağ arayüzüne sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş destek
DNS Sunucusu : DNS politikaları, yeni DDS kayıt türleri (TLSA, SPF ve bilinmeyen kayıtlar), yeni PowerShell cmdlet'leri ve parametreleri

Windows Server Ağ Geçidi artık Genel Yönlendirme Kapsülleme (GRE) tünellerini destekliyor
IP adresi yönetimi (IPAM): / 31, / 32 ve / 128 alt ağları için destek; dosya tabanlı, etki alanına katılmış DNS sunucularının keşfi; yeni DNS işlevleri; DNS, DHCP ve IP Adresi (DDI) Yönetiminin daha iyi entegrasyonu
3. Ağ Denetleyicisi: Veri merkezindeki sanal ve fiziksel ağ cihazlarını ve hizmetlerini yapılandırmak, yönetmek, izlemek ve sorunlarını gidermek için yeni bir sunucu rolü
Hyper-V Ağ sanallaştırma: Programlanabilir Hyper-V anahtarı (Microsoft'un yeni bir yapı taşı)

4. yazılım tanımlı ağ çözümü); VXLAN kapsülleme desteği; Microsoft Yazılım Yük Dengeleyici birlikte çalışabilirliği; daha iyi IEEE Ethernet standardı uygunluğu.

Hiper-V

PENCERE SUNUCUSU 2019 ÖZELLİKLERİ

· Yeni bulut ölçeklendirme teknolojisi olan Küme Setleri, birden fazla Yük Devretme Kümesinin gevşek bağlantılı bir gruplandırmasıdır: hesaplama, depolama ya da aşırı yakınma. Küme Setleri teknolojisi, bir Küme Seti içindeki üye kümeler arasında sanal makine akışkanlığı ve sanal makine akışkanlığını desteklemek için “küme” boyunca birleşik bir depolama ad alanı sağlayacaktır.

· NTLM'nin devre dışı bırakıldığı ortamlarda yük devretme kümelerinin konuşlandırılmasını sağlayan , NTLM kimlik doğrulaması olmayan Yük Devretme Kümesi .

· Korumalı VM'nin Çevrimdışı modu, Alternatif HGS ve Korumalı Linux desteği, HyperV korumalı sanal makineleri, Host Guardian Hizmetlerine (HGS) aralıklı olarak bağlanan ana makinelerde çalıştırmanıza olanak tanır. Geri dönüş HGS'si, birincil HGS sunucusuna ulaşıp ulaşamayacağını denemek için Hyper-V için ikinci bir URL grubu yapılandırmanıza izin verir.

· HyperV korumalı sanal makineleri, Host Guardian Hizmetlerine (HGS) aralıklı olarak bağlanan ana makinelerde çalıştırmanıza olanak tanıyan , korumalı VM'nin Alternate HGS'si. Geri dönüş HGS'si, birincil HGS sunucusuna ulaşıp ulaşamayacağını denemek için Hyper-V için ikinci bir URL grubu yapılandırmanıza izin verir.

· Korumalı VM'lerin korumalı VM'ler için yüksek kullanılabilirlik vaadi alanını bir adım daha ileri götüren ve ana bilgisayarın birincil ve geri dönüş HGS'lerine erişilemese bile korumalı bir VM başlatmaya devam etmenize izin veren Çevrimdışı modu .

· Korumalı VM'in karma işletim sistemi ortamları kullanan müşteriler için Korumalı Linux desteği, Microsoft şimdi Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux ve SUSE Linux Kurumsal Sunucu Korumalı sanal makineleri desteklemektedir.

· Uçtan uca şifrelemeyi yönetmek ve ana bilgisayarlar arasında kablolar ve ağ aygıtları arasında gezinirken verileri korumak için DTLS tabanlı şifrelemeyi yapılandırmak için basit olan SDN'te Şifreli Ağ . VM alt ağındaki trafik, ana bilgisayardan çıktıkça otomatik olarak şifrelenecek ve teldeki trafiğin engellenmesini ve manipüle edilmesini önleyecektir. Bu, VM'lerde kendilerinde herhangi bir yapılandırma değişikliği gerektirmeden gerçekleştirilir.

· Depolama Alanları Doğrudan Yöneticileri'nin, doğrudan kümelerinden geçmiş performans ve kapasite verilerine kolayca erişmelerini sağlayan Performans Geçmişi için performans geçmişi .

· Derin platform algılayıcıları ve müdahale eylemleri sağlayan, bellek ve çekirdek düzeyinde saldırgan faaliyetlerine görünürlük sağlayan ve ek adli verilerin uzaktan toplanması, zararlı dosyaların uzaktan toplanması gibi olaylara karşı tehlikeye atılmış makinelerde işlem yapma becerisi sağlayan Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması , kötü niyetli işlemleri sonlandırma vb.

· Aygıtı çok çeşitli saldırı vektörlerine karşı kilitlemek ve kötü amaçlı yazılım saldırısında yaygın olarak kullanılan davranışları engellemek için tasarlanmış yeni ana bilgisayar saldırı önleme özellikleri kümesi olan Windows Defender ATP Exploit Guard.

Herhangi bir ilgi, pls bana ulaşın

Nancy

Skype: mangosoftware01@hotmail.com

whatsapp: +86 134 2137 4104

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin