Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft office anahtar şifre

MS Dijital Microsoft Office Anahtar Kodu 2016 Profesyonel Artı COA Lisans Etiketi

MS Dijital Microsoft Office Anahtar Kodu 2016 Profesyonel Artı COA Lisans Etiketi

MS Digital Microsoft Office Key Code 2016 Professional Plus COA License Sticker
MS Digital Microsoft Office Key Code 2016 Professional Plus COA License Sticker MS Digital Microsoft Office Key Code 2016 Professional Plus COA License Sticker MS Digital Microsoft Office Key Code 2016 Professional Plus COA License Sticker

Büyük resim :  MS Dijital Microsoft Office Anahtar Kodu 2016 Profesyonel Artı COA Lisans Etiketi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Office 2016 profesyonel artı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1piece
Fiyat: $65
Ambalaj bilgileri: parçalar
Teslim süresi: 1-5 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 3000 + adet + hafta
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: microsoft office 2016 pro artı Türü: İşletim Sistemi
Ürün durumu: Hisse senedi Sürüm Tipi: profesyonel artı
Destek: Windows Paketi: coa çıkartması
dilinizi: Çoklu dil Şekilde gemi: DHL
Vurgulamak:

bilgisayar yazılımı indir

,

sistemler ve yazılımlar

MS Dijital Microsoft Office Anahtar Kodu 2016 Profesyonel Artı COA Lisans Etiketi

Office Professional? 2016 şunları içerir:

  • Word 2016
  • Excel 2016
  • PowerPoint 2016
  • OneNote 2016
  • Outlook 2016
  • Erişim 2016
  • Yayıncı 2016
Üretici firma Microsoft şirketi
Üretici parti numarası 269-16807
Üretici Web Sitesi Adresi http://www.microsoft.com
Marka adı Microsoft,
Ürün adı Office Professional 2016
ürün tipi Yazılım Lisanslama
Dil destekli ingilizce
Platform Desteği Windows PC (MAC değil)
Lisans türü Lisans
Lisans Fiyatlandırması Standart
Lisans Miktarı 1 bilgisayar
  • Office 2019, Office 365'in tüm özelliklerini ve ayrıca geliştirilmiş mürekkepleme özelliklerini (kalem / tablet arabirimi) içerir
  • OneNote hala 2016 ve Office 2019 ile isteğe bağlı, yakın gelecekte olduğu gibi Office paketi dışında varsayılan bir Windows 10 uygulaması olacak.
  • Office 2019 son sürüm olacak . Önceki Office sürümünden daha kısa bir süre için desteklenecektir (hala en az 5 yıl). Ondan sonra, yalnızca Office 365 mevcut olacak - ki bu aynı uygulamalara sahip ancak kalıcı bir aboneliğe sahip , ömür boyu bir kez satın alacak bir lisansla değil, yıllık bir abonelikle. Herkes bunu yapıyor, ilginç bir konu ve burada ilginç bir video izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=lTKuQQegNTs

Microsoft Office 2016 Professional Plus (Açık Akademik) , organizasyon ve basitlik ve tam özellikli, güncel Microsoft yazılımlarına erişim isteyen kişiler için önemli bir araçtır. Office 2016 Professional Plus, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Publisher'ın en son sürümlerinin yanı sıra dağınık ekipler arasında daha fazla verimlilik ve iletişim için Office Web Apps ve Skype Kurumsal'a erişim ile birlikte gelir.

Office Professional Plus Açık Lisans, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Hizmet Paketi 1, Windows 10 Sunucu, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2 gerektirir. Seçim Yazılımım, sattığımız her Office paketinin yüzde 100 orijinal olduğunu garanti eder, bu nedenle kuramazsanız paranızı geri alırsınız. Daha fazla bilgi için en iyi performans gösteren profesyonel yazılım paketlerimizi inceleyin .

Office Professional Plus , hem bireysel hem de ekip üretkenliği için eksiksiz bir araç seti sunar ve kullanıcıları önemli iş süreçlerine bağlar. Gelişmiş Kurumsal Sunucu Entegrasyonu özellikleri, Microsoft SharePoint Server, Microsoft Exchange Server ve Microsoft Skype Kurumsal Sunucusu dahil olmak üzere Microsoft Business Productivity sunucu çözümleri ile kullanıma hazır entegrasyon sağlar; kurumsal sınırlar içinde ve arasında işbirliği yapmak, içeriği yönetmek için yeni fırsatlar yaratır. verimli ve günlük iş süreçlerini kolaylaştırın.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Açık Erişim , Exchange'de depolanan projeyle ilgili e-postayı ve SharePoint'te depolanan belgeleri site posta kutularını kullanarak doğrudan Outlook'tan görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar. Seçim Yazılımında hızlı elektronik teslimat için uygun olan bu program, öğrenciler ve okul öğretim üyeleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve bu yazılımı satın almak için bir .edu e-posta adresi gerekir.

Office Professional'ın bu en son sürümünde, bilgilerinizin yetkisiz görüntülenmesini önlemek için birçok güvenlik ve güvenlik önlemi bulunmaktadır. Outlook Politika İpuçları ve Değişim Veri Kaybını Önleme'yi kullanarak yanlışlıkla yanlışlıkla yetkisiz alıcılara hassas bilgiler içeren bir e-posta göndermekten kaçınabilirsiniz ve BT departmanınız, Skype Kurumsal toplantılarının grup ilkesi yoluyla kaydedilmesini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve IM konuşmalarını içeren kaydedilmiş toplantıları arşivleyebilir. Paylaşım Noktası.

item_XL_35710290_139095518.jpg

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin