Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standart Lisans Anahtar Kodu Win Sunucu 2019 Perakende Anahtar Yazılım İşletim Sistemi

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standart Lisans Anahtar Kodu Win Sunucu 2019 Perakende Anahtar Yazılım İşletim Sistemi

Original Microsoft Windows Server 2019 Standard Licence Key Code Win Server 2019 Retail Key Software Operating System
Original Microsoft Windows Server 2019 Standard Licence Key Code Win Server 2019 Retail Key Software Operating System Original Microsoft Windows Server 2019 Standard Licence Key Code Win Server 2019 Retail Key Software Operating System Original Microsoft Windows Server 2019 Standard Licence Key Code Win Server 2019 Retail Key Software Operating System

Büyük resim :  Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standart Lisans Anahtar Kodu Win Sunucu 2019 Perakende Anahtar Yazılım İşletim Sistemi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD / Rusya / Kore / Birleşik Krallık / İtalya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft certified partner
Model numarası: Windows Server 2019 Standardı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: $55 for one piece
Ambalaj bilgileri: hiçbir paket
Teslim süresi: 30 dakika içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Her gün 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Garanti: Yaşam süresi ödeme: T / T / Western Union / Money Gram / PayPal
Etkinleştirme: % 100 Çevrimiçi Aktivasyon dil: birden çok dil
Teslim süresi: Anında Sertifika: Certificated Software
Uygulama: dizüstü bilgisayarlar Ürün adı: Windows Server 2019 Standardı
Vurgulamak:

computer system download

,

systems and software

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standart Lisans Anahtarı Kodu Win Server 2019 Perakende Anahtarı

Windows 2019'daki Yenilikler Neler?

Genel

Windows Yönetici Merkezi

Windows Yönetici Merkezi, sunucuları, kümeleri, aşırı yakınsama altyapısını ve Windows 10 PC'leri yönetmek için yerel olarak dağıtılmış, tarayıcı tabanlı bir uygulamadır. Windows'un ötesinde hiçbir ek ücret ödemeden gelir ve üretimde kullanıma hazırdır.

Windows Admin Center'ı Windows Server 2019'a, Windows 10 ve önceki Windows ve Windows Server sürümlerine yükleyebilir ve Windows Server 2008 R2 ve sonraki sürümlerini çalıştıran sunucuları ve kümeleri yönetmek için kullanabilirsiniz.

Masaüstü tecrübesi

Windows Server 2019, Uzun Vadeli Hizmet Kanalı (LTSC) sürümü olduğundan, Masaüstü Deneyimi'ni içerir. (Yarı Yıllık Kanal (SAC) sürümleri, Tasarımdaki Masaüstü Deneyimini içermez; bunlar kesinlikle Sunucu Çekirdeği ve Nano Sunucu kapsayıcı görüntü sürümleridir.) Windows Server 2016'da olduğu gibi, işletim sistemi kurulumu sırasında Sunucu Çekirdeği arasında seçim yapabilirsiniz. kurulumları veya Masaüstü Deneyimi kurulumları içeren bir sunucu.

Sistem Trendleri

Sistem Trendleri, Windows Server 2019'da bulunan ve yerel olarak yerel tahmine dayalı analitik özelliklerini Windows Server'a getiren yeni bir özelliktir. Her biri bir makine öğrenme modeli ile desteklenen bu öngörücü özellikler, performans sayaçları ve olaylar gibi Windows Server sistem verilerini yerel olarak analiz eder, sunucularınızın işleyişine ilişkin öngörü sağlar ve Windows'unuzdaki sorunları etkin bir şekilde yönetme ile ilgili işletme giderlerini azaltmanıza yardımcı olur Sunucu dağıtımları.

Güvenlik

Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP)

ATP'nin derin platform sensörleri ve müdahale eylemleri, bellek ve çekirdek düzeyinde saldırıları ortaya çıkarır ve kötü amaçlı dosyaları bastırarak ve kötü amaçlı işlemleri sonlandırarak yanıt verir.

Windows Defender ATP Exploit Guard , yeni bir ana bilgisayar saldırı engelleme özelliğidir. Windows Defender Exploit Guard'ın dört bileşeni, aygıtı çok çeşitli saldırı vektörlerine karşı kilitlemek ve güvenlik riski ve verimlilik gereksinimlerini dengelemenizi sağlarken, kötü amaçlı yazılım saldırılarında yaygın olarak kullanılan davranışları engellemek için tasarlanmıştır.

Microsoft sertifikalı ortağız, stoklarımızda bulunan ürünler aşağıdadır.

Depolama Geçiş Hizmeti

Depolama Geçiş Hizmeti, sunucuları Windows Server'ın daha yeni bir sürümüne geçirmeyi kolaylaştıran yeni bir teknolojidir. Sunucularda veri stoklayan, verileri ve yapılandırmayı daha yeni sunuculara aktaran ve daha sonra isteğe bağlı olarak eski sunucuların kimliklerini yeni sunuculara aktaran ve böylece uygulamaların ve kullanıcıların hiçbir şeyi değiştirmek zorunda kalmayacakları grafiksel bir araç sağlar. Daha fazla bilgi için, bkz. Depolama Geçiş Hizmeti .

Depolama Alanları Doğrudan

İşte Depolama Alanları Doğrudan'daki yeniliklerin bir listesi. Ayrıntılar için, bkz . Storage Spaces Direct'deki Yenilikler . Ayrıca, doğrulanmış Depolama Alanları Doğrudan sistemleri edinme hakkında bilgi için Azure Stack HCI'ye bakın.

 • ReFS birimleri için tekilleştirme ve sıkıştırma
 • Kalıcı bellek için yerel destek
 • Kenardaki iki düğümlü hiper yakınsama altyapısı için iç içe esneklik
 • Tanık olarak USB flash sürücü kullanan iki sunucu kümesi
 • Windows Yönetici Merkezi desteği
 • Performans geçmişi
 • Küme başına 4 PB'ye kadar ölçeklendirme
 • Ayna hızlandırmalı parite 2 kat daha hızlı
 • Sürücü gecikme aykırı saptama tespiti
 • Hata toleransını artırmak için hacimlerin tahsisini manuel olarak sınırlandırın

Depolama çoğaltma

İşte Depolama Çoğaltma'daki yenilikler. Ayrıntılar için, bkz . Depolama Çoğaltmasında Yenilikler .

 • Depolama Çoğaltması artık Windows Server 2019 Standard Edition'da kullanıma sunulmuştur.
 • Test yerine çalışma, çoğaltma veya yedekleme verilerini doğrulamak için hedef depolamanın monte edilmesini sağlayan yeni bir özelliktir. Daha fazla bilgi için, bkz. Depolama Çoğaltması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular .
 • Depolama Çoğaltması günlüğü performansı geliştirmeleri
 • Windows Yönetici Merkezi desteği

Teslim süresi :
Miktar (Adet) 1 - 1000 > 1000
Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Süre (gün) 3 Müzakere edilecek

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin