Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

İngilizce Paketi Microsoft SQL Server 2012 Standart Anahtar Kodu İyi Fiyat MS sql Yazılım İndir

İngilizce Paketi Microsoft SQL Server 2012 Standart Anahtar Kodu İyi Fiyat MS sql Yazılım İndir

English Package Microsoft SQL Server 2012 Standard Key Code in Good Price MS sql Software Download
English Package Microsoft SQL Server 2012 Standard Key Code in Good Price MS sql Software Download English Package Microsoft SQL Server 2012 Standard Key Code in Good Price MS sql Software Download English Package Microsoft SQL Server 2012 Standard Key Code in Good Price MS sql Software Download

Büyük resim :  İngilizce Paketi Microsoft SQL Server 2012 Standart Anahtar Kodu İyi Fiyat MS sql Yazılım İndir En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD / Rusya / Kore / Birleşik Krallık / İtalya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft certified partner
Model numarası: SQL Server 2012 standart
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: $40 for one piece
Ambalaj bilgileri: hiçbir paket
Teslim süresi: 30 dakika içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Her gün 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Etkinleştirme: % 100 Çevrimiçi Aktivasyon Teslim süresi: Anında
Garanti: Yaşam süresi ödeme: T / T / Western Union / Money Gram / PayPal
dil: birden çok dil Sertifika: Microsoft Certified Partner
Uygulama: dizüstü bilgisayarlar Ürün adı: SQL Server 2012 standart
Vurgulamak:

computer system download

,

systems and software

İngilizce Paketi Microsoft SQL Server 2012 Standart Anahtar Kodu

Microsoft SQL Server , Microsoft tarafından geliştirilen ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemidir . Bir veritabanı sunucusu olarak , diğer bilgisayar uygulamaları tarafından istenen şekilde veri depolamak ve almak için birincil işlevi olan bir yazılım ürünüdür ; bu, aynı bilgisayarda veya bir ağ üzerinden (Internet dahil) başka bir bilgisayarda da çalışabilir.

Microsoft, farklı izleyicilere ve küçük tek makineli uygulamalardan eşzamanlı kullanıcılara sahip büyük İnternet'e bakan uygulamalara kadar değişen iş yüklerini hedefleyen en az bir düzine Microsoft SQL Server sürümü sunar.

Dönüm Noktaları

 • OS / 2 için MS SQL Server, Sybase SQL Server'ı 1989 yılında Sybase , Ashton-Tate ve Microsoft tarafından OS / 2'ye taşıma projesi olarak başladı.
 • NT için SQL Server 4.2, Windows NT'ye girişi işaretleyerek 1993 yılında piyasaya sürüldü.
 • SQL Server 6.0, Sybase ile işbirliğinin sona erdiğini gösteren 1995 yılında piyasaya sürüldü; Sybase, Microsoft'tan bağımsız olarak kendi Sybase Adaptive Server Enterprise SQL Server türünü geliştirmeye devam edecektir.
 • SQL Server 7.0, kaynak kodun C'den C ++ 'ya dönüşümünü işaretleyerek 1998 yılında piyasaya sürüldü.
 • 2005 yılında piyasaya sürülen SQL Server 2005, eski Sybase kodunun Microsoft kodunda tam olarak gözden geçirilmesini tamamladı.
 • 2017 yılında piyasaya çıkan SQL Server 2017, bu Linux platformları için Linux desteği ekliyor: Red Hat Enterprise Linux , SUSE Linux Kurumsal Sunucu , Ubuntu ve Docker Engine .

Şu anda

Ekim 2017 itibariyle, aşağıdaki sürümler Microsoft tarafından desteklenmektedir:

 • SQL Server 2008
 • SQL Server 2008 R2
 • SQL Server 2012
 • SQL Server 2014
 • SQL Server 2016
 • SQL Server 2017

SQL Server 2016'dan itibaren, ürün yalnızca x64 işlemcilerde desteklenir.

Geçerli sürüm, 2 Ekim 2017'de yayımlanan Microsoft SQL Server 2017'dir. RTM sürümü 14.1709.3807.1'dir.

Bir sonraki sürüm 2019'un ikinci yarısında serbest bırakılmak üzere düzenlenmiştir .

Editions

Microsoft, farklı özellikleri belirleyen ve farklı kullanıcıları hedef alan SQL Server'ı farklı sürümlerde kullanıma sunar. Bu basımlar:

Yaygın basımlar

kuruluş

SQL Server Enterprise Edition, bir SQL Server kümesi oluşturmak ve yönetmek için çeşitli araçlar içeren hem temel veritabanı altyapısını hem de eklenti hizmetleri içerir. 524 petabayt büyüklüğündeki veritabanlarını yönetebilir ve 12 terabayt belleği ele alabilir ve 640 mantıksal işlemciyi (CPU çekirdeği) destekler.

Standart

SQL Server Standard sürümü, bağımsız servislerle birlikte çekirdek veritabanı motorunu içerir. Daha az etkin örneği (kümedeki düğüm sayısı) desteklediği ve çalışırken eklenebilir bellek (sunucu çalışırken eklenmesi için belleğe izin verilmesine izin veren) gibi bazı yüksek kullanılabilirlik işlevlerini içermemesi nedeniyle Enterprise sürümünden farklıdır. paralel indeksler.

SQL Server Web Edition, Web barındırma için düşük bir TCO seçeneğidir.

İş zekası

SQL Server 2012'de tanıtıldı ve Self Servis ve Kurumsal İş Zekasına odaklandı. Standart Sürüm yeteneklerini ve İş Zekası araçlarını içerir: PowerPivot, Power View, BI Anlam Modeli, Ana Veri Servisleri, Veri Kalitesi Servisleri ve xVelocity bellek içi analitiği.

Çalışma grubu

SQL Server Workgroup Edition, çekirdek veritabanı işlevselliğini içerir ancak ek hizmetleri içermez. Bu sürümün SQL Server 2012'de emekli olduğunu unutmayın.

ekspres

SQL Server Express Edition, çekirdek veritabanı motorunu içeren, küçültülmüş ve ücretsiz bir SQL Server sürümüdür. Veritabanlarının veya desteklenen kullanıcı sayısında bir sınırlama olmasa da, bir işlemci, 1 GB bellek ve 10 GB veritabanı dosyası (SQL Server Express 2008 R2'den önceki 4 GB veritabanı dosyaları) kullanımıyla sınırlıdır. MSDE için bir yedek olarak tasarlanmıştır. İki ek sürüm, orijinal Express Sürümü'nde olmayan bir dizi üstün özellik sağlar. Bunlardan ilki, SQL Server Management Studio Basic'ı içeren SQL Server Express . Gelişmiş Hizmetlere sahip SQL Server Express, tam metin arama özelliği ve raporlama hizmetleri ekler.

Özel baskılar

Azure SQL Veri Ambarı , Microsoft Azure'da hizmet sunan bir platform olarak sunulan, analitik iş yükleri için bir MPP (toplu olarak paralel işleme) mimarisindeki Microsoft SQL Server'ın bulut tabanlı sürümüdür.

Kompakt (SQL CE)

Kompakt baskı gömülü bir veritabanı motorudur. SQL Server'ın diğer sürümlerinden farklı olarak, SQL CE motoru SQL Mobile'a dayanır (başlangıçta elde tutulan cihazlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır) ve aynı ikili dosyaları paylaşmaz. Küçük boyutu (1 MB DLL alanı) nedeniyle, diğer sürümlere kıyasla belirgin şekilde azaltılmış bir özelliğe sahiptir. Örneğin, standart veri türlerinin bir alt kümesini destekler, saklı yordamları veya Görünümleri veya çoklu ifade kümelerini (diğer sınırlamaların yanı sıra) desteklemez. Maksimum 4 GB veritabanı boyutuyla sınırlıdır ve Windows hizmeti olarak çalıştırılamaz, Compact Edition onu kullanan uygulama tarafından barındırılmalıdır. 3.5 sürümü, ADO.NET Senkronizasyon Servisleri için destek içerir. SQL CE, uygun SQL Server'dan farklı olarak ODBC bağlantısını desteklemez.

Geliştirici

SQL Server Geliştirici Sürümü, SQL Server Enterprise Edition ile aynı özellikleri içerir, ancak üretim sunucusu olarak değil, yalnızca geliştirme ve test sistemi olarak kullanılacak lisansla sınırlıdır. Microsoft, 2016 yılının başından itibaren bu sürümü halka ücretsiz olarak yaptı. [14]

Gömülü (SSEE)

SQL Server 2005 Embedded Edition, yalnızca belirli Windows Hizmetleri tarafından erişilebilen SQL Server Express veritabanı motorunun özel olarak yapılandırılmış bir örneğidir.

Değerlendirme

Deneme Sürümü olarak da bilinen SQL Server Evaluation Edition, Enterprise Edition'ın tüm özelliklerine sahiptir, ancak araçların çalışmaya devam edeceği 180 gün ile sınırlıdır, ancak sunucu hizmetleri durur.

Hızlı parça

SQL Server Fast Track, özellikle depolama ve iş zekası işlemesi yapan kurumsal ölçekli veri depolama içindir ve Fast Track için optimize edilmiş referans mimarisi donanımında çalışır.

LocalDB

SQL Server Express 2012'de tanıtılan LocalDB, uygulama geliştiricileri için tasarlanmış, SQL Server'ın en az isteğe bağlı bir sürümüdür. [17] Ayrıca gömülü veritabanı olarak da kullanılabilir.

Analytics Platform Sistemi (APS)

Eskiden Paralel Veri Ambarı (PDW) Yüzlerce terabayt gibi büyük ölçekli veri depolaması için optimize edilmiş çok büyük bir paralel işleme (MPP) SQL Server cihazı.

Datawarehouse Uygulama Sürümü

Fast Track mimarisindeki Dell ve HP tabanı ile ortaklaşa bir cihazın parçası olarak önceden kurulmuş ve yapılandırılmış. Bu sürüm, SQL Server Entegrasyon Servisleri, Analiz Servisleri veya Raporlama Servisleri içermez.

Teslim süresi :

Miktar (Adet) 1 - 500 > 500
Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Süre (gün) 3 Müzakere edilecek

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin