Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Yazılım Sistemi

Kardiyo DVD'ler Bilgisayar Yazılım Sistemi Insanity Fitness 60 Gün 14VCD Çoklu Dil

Kardiyo DVD'ler Bilgisayar Yazılım Sistemi Insanity Fitness 60 Gün 14VCD Çoklu Dil

Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language
Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language Cardio DVDs Computer Software System Insanity Fitness 60 Days 14VCD Multiple Language

Büyük resim :  Kardiyo DVD'ler Bilgisayar Yazılım Sistemi Insanity Fitness 60 Gün 14VCD Çoklu Dil En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: /
Sertifika: /
Model numarası: DVD
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1box
Fiyat: pls contact Amy skpye:live:572426422
Ambalaj bilgileri: Kutular
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000boxes
Detaylı ürün tanımı
İnsanlar için uygun: 16-50 yaşında Egzersiz yoğunluğu: Yüksek
Türü: İşletim Sistemi Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows, Mac, Linux, XP / 7/8/10 DOS
Sürüm Tipi: Kurumsal, İnternet, Ev ve İş Ürün durumu: Hisse senedi
Garanti: 2 Yıl, 5 Yıl, 12 Ay, 10 Yıl, 24 Ay dil: birden çok dil
Vurgulamak:

bilgisayar yazılımı indir

,

bilgisayar sistemi indir

Ulusal uygunluk Insanity sporunun yeni versiyonu 60 gün 14VCD

Insanity Workout serisi, P90X'in yapımcıları tarafından sahip olduğunuz her kardiyo limitini, 10 yüksek yoğunluklu ve kendi kendine tanımlanmış "delice" egzersiz programı ile test ediyor. Gerekli bir ekipman yoktur ve burp ve futbol pistlerinden atlama krikoları ve intiharlara kadar çok çeşitli kardiyo hareketleri vardır. Program, 60 günlük artan yoğun aralıklı antrenmanların haritasını çıkarıyor ve çalışma-dinlenme oranı (3 dakika açık, 30 saniye dinlenme) antrenmanların çoğu için anaerobik bölgede kalmanızı sağlayarak, bunu deneyimli egzersizcilere hitap edecek bir dizi haline getiriyor sınırlarını zorlamak isteyenler.

Temeller

Bu antrenman dizisinin adı, Insanity her şeyi söylüyor. Bu 60 günlük kardiyo-temelli program, bir hedefi göz önünde bulundurarak 10 antrenman DVD'si içeriyor: Poponuzu yüksek yoğunluklu aerobik ve anaerobik aralıklarla antreman yapmak için.

Program

İlk 30 gün boyunca, haftada 6 kardiyo egzersizi yapın, her biri farklı bir odaklanmaya sahip - plyometrics, güç ve direnç, saf kardiyo ve temel egzersizlerle birlikte devreler. Son 30 gün aynı programı izler, ancak egzersizleriniz hem zaman hem de yoğunlukta artar.

Farklı egzersizler içermelerine rağmen, egzersiz programlarının çoğu aynı formatı izler: 3 ila 5 sırayla yüksek yoğunluklu egzersizler 3 dakika boyunca, 30 saniye dinlenin ve her seferinde daha çok çalışarak seriyi toplam üç kez tekrarlayın. Egzersizler, yalın ve motive edici bir eğitmen olan Shaun T tarafından yönetilir ve yol boyunca ittiği egzersizlerle dolu bir spor salonu vardır. Ayrıca T25 egzersiz programı ve Insanity Max: 30'u yarattı. Hepsi çok formda olsalar bile, egzersiz boyunca mola veriyorlar, bu nedenle akciğerde öksüren sadece siz değilsiniz.

Plyometrik Egzersizler Nedir?

Egzersizler

Yüksek etkili bir egzersiz veya hava solumayı sevmiyorsanız, bu antrenmanların hayranı olmayacaksınız. Egzersizler basit ve atletiktir, ekipman gerektirmez ve atlama krikoları, çuvallar ve intiharlar gibi birçoğunu tanırsınız. Aynı zamanda benzersiz hamleler de var - Yan burçlar, atlama krikoları ile birlikte push-push'lar, kurbağa atlamaları ve daha fazlası. Birisinin bu kadar yüksek yoğunlukta olabileceğine inanmak zor, ekipman gerektirmeyen katil egzersizleri, ama bunu başardı.

DVD'ler şunları içerir:

 • Daha Derin Uyum Testi Kazmak - Denemeden önce uygunluk testi yapmak zorundaysanız, bir egzersizin zor olacağını biliyorsunuz. Fit Testi, atlama anahtarı vuruşları, plyo krikoları, elektrikli dizler, elektrikli atlamalar ve burpe'ler gibi yüksek yoğunluklu egzersizler ile ilgili olarak size bir lezzet verir. Bir dakika içinde elinizden geldiğince fazlasını yapın, şükürler olsun ki, egzersizler arasında bir dakika dinlenin. Uygunluk testi yaklaşık 30 dakika sürmektedir ancak tamamen kendi başına bir antrenmandır.
 • Plyometric Kardiyo Devresi - Bu 40 dakikalık egzersiz kısa görünebilir, ancak güç toplaması, kayakla atlama, itme ve dağcı gibi patlayıcı hareketlerle kıç tekmelemek yeterince uzun. Zorlu bir 10 dakikalık ısınma, 5 dakikalık bir uzama ve ardından 20 dakikalık aralıklarla - yüksek yoğunlukta 3 dakika ve ardından 30 saniye dinlenme var.
 • Kardiyo Gücü ve Direnci - Bu 40 dakikalık egzersiz plyo kardiyo devresine benzer hissediyor ve aynı formatta, ancak farklı egzersizler ve kas dayanıklılığına odaklanıyor. Bazı hareketler arasında güç atlama ağızları, dışa vurma vuruşları, omuz pushupları, dip atmaları, engel atlamaları ve hareketli pushuplar bulunur.
 • Kardiyo Kurtarma ve Maks. Kurtarma - Burada kardiyo yok, fakat tahta, ağız, akciğer, itme ve gerginliklerin karışımı ile ilgili birçok zorluk ve çeşitlilik var.
 • Saf Kardiyo - Bu egzersiz 40 dakikalık bir cehennemdir. İntihar tatbikatları, anahtar vuruşları, krikolar ve kurbağa atlamaları gibi bir hamleden sonra mola vermezsiniz. Video egzersizleri bile düşmeye hazır görünüyor.
 • Kardiyo Abs - Bu 20 dakikalık egzersiz, yüksek yoğunluklu kardiyo ile başlar ve çekirdek hareketleriyle biter. Aynı pozisyonu (v-sit) bir dizi varyasyon ve ardından bacak kaldırmaları, tahtalar ve daha fazlası için tutarsınız.
 • Çekirdek Kardiyo ve Denge - Bu kurtarma antrenmanı, durgun çekirdeği ve diz asansörleri, uzantıları ve kol hareketleri gibi koşullandırma matkaplarını takip eden ve giderek zorlaşan bir dizi kardiyo egzersizi içerir.
 • Max Interval Circuit - İkinci ay boyunca, antrenmanlarınız tanıdık formatın ardından 60 dakikaya atlar, ancak yan burçlar, itme krikoları, plilo ciğerleri ve daha fazlası gibi daha sert hareketlerle bile. Yorgunluk, bu antrenman sırasında hızlı bir şekilde gizlenir, ancak kalp atış hızı monitörü takmanız yoğunluğunuzu yönetmenize yardımcı olabilir.
 • Max Interval Plyo - Bu 60 dakikalık kardiyo extravaganza'ya yaptığınız zaman, gerçekten kendi akıl sağlığınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Aynı aralık formatını izlersiniz, ancak bu tamamen plyometrics ile ilgilidir, bu da epeyce güçlü pushup, squat ve core egzersizler yaptığınız anlamına gelir.
 • Max Cardio Conditioning - Bu non-stop kardiyo egzersiz (tüm kardiyo, hiçbir mola anlamına gelir) muhtemelen anahtar vuruşları ve sprint gelen intihar sıçramaları ve yumruklar ile her şeyi ile en zoru.
2019'daki 7 En İyi Egzersiz DVD'si

Lehte ve aleyhte olanlar

Programa yatırım yapmadan önce, size uygun olduğundan emin olmak için avantajları ve sakıncaları göz önünde bulundurun.

Artıları

 • Programı takip etmek kolay

 • İyi kardiyo egzersiz

 • Kolay öğrenme eğrisi

Eksileri

 • Yaralanma riski

 • Sıkıcı olabilir

 • Kuvvet antrenmanına değinmiyor

Artıları

İyi Yapılandırılmış Bir Program - Program tamamen sizin için hazırlanmıştır, planlanmış egzersiz programlarının bir takvimi ile tamamlanmıştır, bunu takip etmek çok kolaydır (aslında yapmazsanız).

Etkili - Bu egzersiz programı, sınırlarınızı zorlamak için tasarlanmış yüksek yoğunluklu aralıklarla çok sayıda kalori yakar. Kısa sürede çok şey yapılır.

Takip Edilmesi Kolay - Egzersizler kolay değildir, ancak hareketlerin çoğu endişelenecek koreografi veya ekipman olmadan basit ve atletiktir.

Eksileri

Pahalı: 120 $ civarında, bu kesinlikle uzun vadeli bir yatırımdır.

Yüksek Etki: Egzersizlerin çoğu yüksek etkili ve yoğundur ve Shaun T güvenli ve iyi bir şekilde vurgu yaparken, ağrı ve yaralanma riski vardır.

Tekrarlayan: Egzersizler farklı egzersizlere sahiptir, ancak çoğu aynı genel formatı izler. Her gün aynı tür antrenmanları yapmak sıkıcı olabilir.

Güçsüzlük Eğitimi Yok: Bu, tanım gereği, kardiyo temelli bir programdır, ancak eksiksiz bir program kendi başınıza yapmanız gereken şeyleri içeren güçlülük eğitimi içermelidir. Kurtarmak için böyle yüksek yoğunluklu kardiyo ile bu kolay değil.

Genel olarak, Insanity egzersiz serisi, kardiyo egzersizlerini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen deneyimli egzersizciye hitap edecek çeşitli zorlu ve yoğun egzersizler sunar.

Egzersiz aldatıcı olabilir. İlk 20 dakika kadar orta derecede zorlandığınızı hissedebilirsiniz, sadece yorgunluğun antrenmanlarda yarıya inmesi için. Ancak, kendinizi izleyebilir ve itilmekten zevk alırsanız, Insanity serisi sizin için iyi bir seçim olabilir.

Gelişmiş Egzersizler için En İyi Kardiyo DVD'ler
Herhangi bir ilgi, Pls Amy ekleyin

skpye: yaşamak: 572426422

E-posta: amy@szrxsoft.com

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin