Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa Haberler

Microsoft, Office 365 için sonsuza kadar ödemek istemeyen müşteriler için Office 2019’u duyurdu

şirket Haberler
Microsoft, Office 365 için sonsuza kadar ödemek istemeyen müşteriler için Office 2019’u duyurdu
hakkında en son şirket haberleri Microsoft, Office 365 için sonsuza kadar ödemek istemeyen müşteriler için Office 2019’u duyurdu
Microsoft, üretkenlik aboneliklerinden birine kaydolmanızı gerçekten ister: Office 365 veya daha iyisi, yeni Microsoft 365 . Ancak, bağımsız yazılımı tercih eden eski sisli kişiler için Microsoft, Salı günü Office 2019’u duyurdu.

Office 2019, 2018’in ikinci yarısında satışa sunulacak, dedi Microsoft, 2018 ortası için planlanmış bir önizleme sürümüyle. Office 2019 paketi, Office uygulamalarının standart tamamlayıcısını içerecektir: Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve ayrıca Exchange, SharePoint ve Skype Kurumsal gibi sunucu uygulamaları. Muhtemelen, Microsoft, Office 2019'un farklı sürümlerini (Apple Mac için bir sürüm de dahil olmak üzere) sunacak, ancak yöneticiler söylemedi.

Microsoft, Office 2019’a “kalıcı” uygulamalar paketi diyor, çünkü müşteriler onlar için sürekli bir abonelik yerine bir kerelik ücret ödeyecekler. (Microsoft, Office 2019 için bir fiyat bildirmedi, ancak Amazon tek bir Microsoft Home & Business kopyasını 210 $ 'a sattı.) veya düzenli olarak gelen yeni özellikler ve yamalar ile yıllık olarak. Office 365 ile daha fazla ödersiniz, ancak ödeme daha uzun bir süre içinde yayılır: Microsoft Office 365 Home, örneğin yılda 100 ABD doları tutarındadır.

[Daha fazla okuma: PC'niz için en iyi ücretsiz yazılım]

Örneğin kalıcı bir lisansa sahip olmak, Word için yeterlidir. Yazım denetimi gibi temel işlevler yıldan yıla değişmez. Ancak Microsoft, Office 365 ile birlikte gelen Office uygulamalarının sürümlerine periyodik olarak yeni özellikler ekler. Office 2019, geliştirilmiş mürekkep, Excel için veri analizi, PowerPoint için Morph ve Yakınlaştırma geçişleri ve diğerleri dahil olmak üzere bu yeni özellikleri ekler. zaman içinde anlık görüntü gibi olmak. Gelecekteki kesinti tarihinden sonra, Microsoft özellik eklemeyi bırakacaktır.

Microsoft, Office 365 abonelerine başka bir avantaj sağlar: Bir müşteri 70 ABD doları tutarında bir Kişisel abonelik satın alsa bile, bu lisans birden fazla aygıta teknik olarak erişebilir: bir bilgisayar, bir tablet ve bir telefon. Office 2019 yalnızca tek bir bilgisayara kurulabilir. Bu, bir cihaza yüklü geçerli bir Office lisansına sahip olmayan kullanıcıların yalnızca belgeleri görüntüleyebileceği, düzenleyemeyeceği için önemlidir.

Ancak Microsoft, şirketin her müşterinin buluta geçmek istemediğini fark ettiğini söyledi. “Office 2019, uygulamalarının ve sunucularının bir kısmını veya tamamını yerinde tutması gerektiğini düşünen müşteriler için değerli bir yükseltme olacak ve önümüzdeki aylarda sürümle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmayı dört gözle bekliyoruz” dedi. Office genel müdürü, şirketin Orlando, Florida'daki işletme profesyonelleri konferansı Microsoft Ignite sırasında yayımlanan bir blog yazısında yazdı.

Bunun sizin için anlamı: Microsoft'un Microsoft Office'i bir yardımcı fatura olarak görmesini istemesi sır değil - her yıl bütçelemeniz ve para ödemeniz gereken bir gereklilik. Bununla birlikte, Office'teki birçok özellik, belirli bir kullanıcı grubu için tasarlanmıştır ve aksi takdirde kullanılmaz. Gerçekten doğru cevap yok: En son Office özelliklerinden herhangi birini istiyorsanız, muhtemelen Office 365'e abone olmak isteyeceksiniz. Ancak, temel Office uygulamalarının bunu keseceğinden eminseniz, belki Office 2019 tam size göre. .

Pub Zaman : 2018-09-30 11:39:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Miss. Nancy

Tel: 86-134 2137 4104

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin