Mango yazılımı Technology Co, Ltd, favori yazılımınızın ödüllü bir satıcısı olarak bir Microsoft Sertifikalı Ortağıdır (MCP), Hedefimiz en iyi fiyatları sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızı sağlamaktır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows 8.1 Professional

100% iyi Lisans Anahtar Kodu Microsoft Windows 8.1 profesyonel Yazılım çevrimiçi aktivasyon Win 8.1 Pro anahtar

100% iyi Lisans Anahtar Kodu Microsoft Windows 8.1 profesyonel Yazılım çevrimiçi aktivasyon Win 8.1 Pro anahtar

100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key
100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key

Büyük resim :  100% iyi Lisans Anahtar Kodu Microsoft Windows 8.1 profesyonel Yazılım çevrimiçi aktivasyon Win 8.1 Pro anahtar En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: microsoft
Sertifika: microsoft
Model numarası: Windows 8.1 profesyonel
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: negotiable: alice@sztxsoft.com
Ambalaj bilgileri: dijital anahtar
Teslim süresi: 1 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000PCS günlük
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Anahtar Adı: 8.1 profesyonel anahtarı kazan
dil: Çoklu dil desteği Garanti: Ömür boyu
Etkinleştirme: Online güncelleştirme: çevrimiçi web sitesi
Vurgulamak:

Windows 8.1 işletim sistemi

,

Windows 8.1 profesyonel oem tuşu

100% iyi Lisans Anahtar Kodu Microsoft Windows 8.1 profesyonel Yazılım çevrimiçi aktivasyon Win 8.1 Pro anahtar

Microsoft Windows 8.1 Professional'ın tam sürümü.


Fiyata dahil:

- Kurulum dosyaları (hem 32bit hem de 64bit versiyonu)

- Hem 32bit hem de 64bit versiyonla çalışan OEM ürün anahtarı

- Kurulum sürecinde ücretsiz teknik destek.

- Aktivasyon garantili veya paranızı geri döndü.

Kuruluma başlamadan önce lütfen dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın.


Windows 8.1, Vista'dan yükseltme veya Vista dosyalarının ve ayarlarının Kolay Aktarım içe aktarılmasını desteklemez.
Vista'yı yükseltirken, Windows 7'nin eşleşen sürümünü kullanmanız gerekir.

Bu, 1 PC için Windows 8.1 Pro 32 veya 64 bit tam sürümü için bir aktivasyon anahtarıdır. 32 veya 64 Bit seçmeniz gerekmez - bu lisans her iki sürümü de etkinleştirir. Tüm siparişler e-posta yoluyla gönderilecektir, lütfen e-posta adresinizin doğru olduğundan emin olun. Ödeme yapıldıktan sonra 12 saat içinde indirme linkleri (32 bit ve 64 bit) ve aktivasyon anahtarı alacaksınız (genellikle 4 saatten az, saat diliminize bağlıdır). 12 saat içinde alamazsanız, bizimle iletişime geçin, mümkün olan en kısa sürede çözeceğiz.

İşletim sistemi ile birlikte herhangi bir fiziksel ürün, DVD, CD veya USB bellek göndermediğimizi lütfen unutmayın. Bu anahtarı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda Windows 8.1 Pro olması gerekir. Bu etkinleştirme anahtarı yalnızca Windows 8.1 Pro ile çalışır. Bu tuşla başka hiçbir Windows sürümü etkinleştirilemez.

Lisans Türü: Tam Sürüm, tüm Microsoft otomatik güncelleştirmelerinin alınması dahil olmak üzere, Ömür Boyu Etkinleştirme.
Lisans sayısı: 1 bilgisayar / 1 kullanıcı. Bir PC için bir kez aktive edilmesi amaçlanmıştır.
Dil: İngilizce, İspanyolca, Deutsch, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça.
Öğe ayrıntıları: Hem USB hem de DVD'ye yazdırabileceğiniz 32 ve 64-bit için bir etkinleştirme anahtarı ve 2 indirme bağlantısı alacaksınız. Bu TAM sürüm indir. Dahil olan tüm Windows 8.1 Pro özellikleri ile piyasadaki en eksiksiz versiyondur.

Microsoft Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Windows 8 Ürün Anahtarı Kodu (OEM / FPP)

Çevrimiçi Windows 8 anahtarları için hızlı bilgi :

1. orijinal TAM SÜRÜM FPP tuşları oem anahtar veya perakende MSDN anahtar değil

2. fpp anahtarı resmi web sitesinden yazılım indirebilirsiniz

3. Tam anahtar, tam medya merkezi bilgilerini içerir.

4. kazan 8 ana kart ile bağlanmalıdır, böylece 1 PC kurulumu ve aktive etmek için 8 anahtar kazanın.

5. microsoft official web adresinden ücretsiz program indirebilir ve aktifleştirmek için anahtar kaydını kullanabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

1 GHz işlemci
2 GB RAM
20 GB boş sabit disk alanı
1366 x 768 ekran çözünürlüğü
WDDM sürücülü DirectX 9 grafik işlemcisi
İnternet erişimi (ücretli olabilir)

Sunduğumuz Windows Ürün Anahtarı Listesi:

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı kodu, OEM anahtarı ve FPP anahtarı
Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı kodu, OEM anahtarı ve FPP anahtarı
Windows 7 Home Ürün Anahtarı kodu, OEM anahtarı ve FPP anahtarı
Windows 8 Professional Ürün Anahtarı kodu
Windows 8 Standart Ürün anahtar kodu

Önemli Not:

Microsoft lisans koşullarına göre, ürün anahtarının bir PC için bir kez etkinleştirilmesi amaçlanmıştır. Ürün aynı cihazda kullanıldığı sürece hizmet ömrü sınırsızdır. Bilgisayarın yeniden biçimlendirilmesi, yeniden kurulması veya donanımda herhangi bir değişiklik yapılması (sabit diskin değiştirilmesi vb.) Yapılması durumunda, anahtarın PC'de çalışmaya devam edeceği garantisi yoktur. Ayrıca, anahtarı birden fazla cihazda etkinleştirmeniz yasaktır, bkz. Microsoft Kullanım Koşulları. Maksimum güvenlik ve memnuniyetle sertifikalı bir Microsoft İş Ortağından satın alabilirsiniz. Lütfen satın almadan önce bu bildirimi okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylayın.

Yasal Bilgiler Microsoft Ticari Markaları. Hakları korunan adların tüm ticari marka hakları, burada Microsoft Corporation'da bulunan ilgili telif hakkı sahibine aittir. Tüm grafik unsurlar, logolar, ikonlar vs. sadece teklifin tanımı ve anlaşılabilir gösterimi içindir. İnternet teklifinde belirtilen ve üçüncü şahıslar tarafından muhtemelen korunan tüm markalar ve markalar, sırasıyla geçerli ticari marka yasası hükümlerine ve ilgili tescilli sahiplerin mülkiyet haklarına kısıtlama getirmeden tabidir. Microsoft Ticari Markalarının doğru kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Microsoft Corporation'ı ziyaret edin.

Lütfen sadece ürün anahtarını satın aldığınızı ve lisansı olmadığını unutmayın. Ürün anahtarının yasal kullanımı, yukarıda belirtilen ürün için zaten geçerli bir Microsoft lisansınız olduğunu varsayar. Bu durumda, yazılımı ürün anahtarıyla açabilirsiniz.

Microsoft İlke Durumları:

“Dell ve Compaq gibi büyük marka bilgisayar üreticileri, genellikle üreticinin markasını gösteren holografik olmayan“ kurtarma ”veya“ yeniden takma ”disklerinde OEM yazılımı içerir. Bu yazılım paketleri tipik olarak, “Yalnızca yeni bir Dell PC ile Dağıtım için.” İfadesini içeren bir cümle ile işaretlenmiştir. Kurtarma veya yeniden yükleme yazılımı yalnızca yeni bilgisayarlarla dağıtım için lisanslanmıştır ve yalnızca bulunduğu bilgisayarla yeniden dağıtılabilir. başlangıçta dağıtılmış. Bu tür yazılımları ayrı ayrı PC donanım bileşenleriyle (örneğin, sabit disk; RAM) dağıtmak, Microsoft'un OEM dağıtım gereksinimlerine uymaz. ”

Oem yazılımı:

Microsoft'un Sistem Üreticileri İçin Dağıtım Sözleşmesi, sistem üreticisi yazılım paketlerinin, son kullanıcılar kendi bilgisayarlarını bir araya getirerek sistem üreticileri olarak hareket etmediği sürece son kullanıcılara dağıtılması için tasarlanmadığını belirtir. Bir “sistem kurucu”, yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sistemine yazılımı monte eden, birleştiren veya yükleyen kişidir. OEM için OEM veya Yeniden Yükleme Yazılımı lisansına uygun olması için - OEM, birlikte verilen veya kurtarma yazılımı, yalnızca anakart, sabit sürücü veya OEM yazılımıyla birlikte satılan bilgisayar gibi orijinal donanıma dahil edilmişse listelenebilir. Denenmemiş bir orijinal sabit diskle (40 GB’lık bozuk bir WD HDD) birlikte gelen bu ürünü satın alıyorsunuz. Bizden test edilmemiş donanım için hiçbir garanti yoktur. Sabit sürücüyü alabilmek için, sipariş verirken “Sipariş notları” alanına bir not yazmanız gerekir ve nakliye ücreti ürün başına 49 $ 'dır. Sürücü sizin için bizim adımıza geri dönüştürülmezse. Bu ürün herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya başka haklara aykırı değildir. OEM lisansını ve orijinal bir donanımı diğer kullanıcıya devrederek sistem üreticisi olarak çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Mango software Technology Co,Ltd

İlgili kişi: Alice

Tel: +8615012696760

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin